Шини Київ

Склад шин.

Працюємо з 9.00 до 19.00 пн-сб

(044)227-92-07

(050)166-29-31

Зимові шини : Вам обирати!

Зимові шини. Види зимових шин. Шиповані зимові шини, скандинавські, європейські.
  Вже зовсім скоро зимова погода буде переважати на території України. Пора подумати про своєчасну зміну зимової гуми. Як і багато сезонні товари - зимові автошини найвигідніше купувати влітку і навесні, при цьому є можливість заощадити до 25% від ціни в розпал сезону.

  Багато економні водії (в основному літні люди) впевнені, що купувати всесезонні автошини набагато вигідніше. Що можна значно заощадити гроші, відмовившись від сезонної зміни шин. Ми розберемося, чим відрізняються зимові покришки від всесезонних шин, і літніх. У цій статті ми спробуємо висвітлити найважливіші аспекти важливі при виборі зимових шин.

  Основними відмінностями зимових шин, є ряд характеристик, властивим тільки їм. Це еластичність, гнучкість на морозі, зчеплення і гальмівний шлях на снігу та ожеледиці. Технічно це досягається за рахунок спеціальної гумової суміші і протекторного малюнка з густою ламелізаціей. Застосовуючи літні шини взимку, будьте готові до різного роду неприємностей, адже всі літні шини, навіть при невеликому морозі - втрачають еластичність, дубеют. Як результат погіршення зчеплення, керованості, значне збільшення гальмівного шляху. Якщо провести паралель з взуттям, адже колеса для автомобіля теж взуття, погодьтеся, що безглуздо гуляти взимку в сандалях, а влітку - в черевиках або зимових чоботах на хутрі.

  Якщо вибираючи літні шини, справа вибору обстоит трохи простіше, різниця в комфорті, керованості, опорі коченню і акваплануванню, займаючись вибором зимових шин, Ви повинні віддавати собі звіт - це ваша безпека і безпека Ваших близьких, в непередбачуваних зимових умовах. Якісні зимові шини, завжди сприяють чіткій керованості при низькій температурі, допоможуть вибратися із замету, убезпечать в мокру погоду та ожеледицю.

  Для підтвердження цього, Ви можете вивчити статистику ДТП в Україні, не підходящі сезону шини займають лідируючі позиції в списку причин дорожньо-транспортних пригод.

  Всесезонні шини можуть бути корисні, тільки якщо Ваш зимовий маршрут пролягає по добре очищеним вулицях міста. Якщо ж Ви плануєте, поїздки в ліс, на дачу, навіть на околиці міста, де не завжди прибирають сніг, відповідь очевидна - тільки зимові шини.

Вибираємо зимові шини.

  Зимові автошини поділяються на дві основні групи. Це покришки з європейським і скандинавським / арктичним дизайном протектора. Європейські та скандінвскіе автошини призначені для різних умов експлуатації:

- Арктичний / скандинавський малюнок протектора має численні шашечки ромбовидної і прямокутної форми, які, як правило, розташовані в шаховому порядку. Скандинавські зимові шини забезпечують бездоганне зчеплення в глибокому снігу, чітке управління на обледенілій дорозі, вони розраховані на експлуатацію при низькій температурі, за містом і т.п.

- Європейські зимові шини мають дизайн, схожий з літніми протидощову шинами. Характерними особливостями протектора є велика кількість водовідвідних канавок, потужні грунтозацепи і густа ламелізація. Дані шини призначені в основному для безпечної міської експлуатації, чудово гребуть по сніговій каші, на мокрій дорозі, мають більший ресурс при середніх температурах. Їх дизайн може бути симетричним, асиметричним, спрямованим.

  Шиповані шини користуються стабільною популярністю, як в Україні, так і країнах СНД. Багато шини мають заводську шиповку, деякі моделі мають отвори під шип, тобто при виборі таких шин, Ви самі вирішуєте, чи необхідно Вам шиповка. Наприклад, моделі: General Altimax Arctic, Hankook W409 і Firestone Winterforce, мають можливість шипування, однак найчастіше в Україні використовуються без шипів.

  В умовах суворої зими (ожеледиця та мокрий сніг) шиповані шини мають найкращі характеристики, хоча в умовах міста, на розчищеної дорозі поступаються нешиповані покришкам. Якщо Ви експлуатуєте шиповану гуму, намагайтеся кожен сезон міняти ведені шини з провідними для більш рівномірного зносу.

  Вибирати Вам! Пам'ятайте що якісні автошини та їх своєчасна заміна - це головний фактор БЕЗПЕКИ в дорозі.

Магазин шини Київ.

ПІДБІР ШИН
Ширина Профіль Диаметр
Бренд Сезон Тип
ПІДБІР ДИСКІВ
Бренд Ширина Диаметр
PCD Виліт Ступица
ПІДБІР ПО АВТО
Марка Модель Объем