Шини Київ

Склад шин.

Працюємо з 9.00 до 19.00 пн-сб

(044)227-92-07

(050)166-29-31

ПІДБІР ШИН
Ширина Профіль Диаметр
Бренд Сезон Тип
ПІДБІР ДИСКІВ
Бренд Ширина Диаметр
PCD Виліт Ступица
ПІДБІР ПО АВТО
Марка Модель Объем
Шини Київ. Літні автошини за низькими цінами.

 Літні шини: критерії вибору
  Весна - сезон заміни зимових шин на літню гуму. Літні шини Київ пропонує в асортименті. На сучасному автомобільному ринку представлена ​​гума провідних європейських виробників і аналогові зразки, які залучають низькою вартістю.
Не секрет, що саме ціна була і залишається одним з головних чинників, що мотивують покупку. Літні шини від світових виробників коштують на порядок дорожче вітчизняної продукції. У той же час якість брендових моделей перевірено часом, добре зарекомендувало себе в складних вітчизняних реаліях.
Є ще ряд факторів, які необхідно враховувати всім зацікавленим придбати шини в Києві.   Шини - технологічно складний продукт, який складається з десятків компонентів і елементів. Від якості шин, їх міцності та інших технічних характеристик багато в чому залежить безпека водія і пасажирів.
  Перший критерій - максимально допустиме навантаження. Цей показник вказаний на маркуванні. Можна купувати автогуми з запасом, але це виправдано не завжди. Головне, щоб навантаження на автомобільні шини була не більше рекомендованої виробником.
  Другий критерій - індекс швидкості, який також позначений на маркуванні. З цим параметром просто: краще купити шини в Києві з великим індексом швидкості, так як це свідчить про високу якість, хорошому зчепленні з дорожнім покриттям, зносостійкості.
Ще один важливий фактор - зчеплення на сухому і мокрому дорожньому покритті. Зрозуміло, що безпечне гальмування (у тому числі екстрене) безпосередньо залежить від цього параметра. Щоб правильно вибрати шини, Київ, нагадаємо, рясніє пропозиціями, бажано ознайомитися з результатами незалежних тест-драйвів.
  Ресурс автошин не завжди збігається з заявленими виробниками показниками, так як швидкість зносу залежить від стилю водіння і умов експлуатації транспортного засобу. У той же час заявлені параметри - гарний орієнтир для водія. Вони дають можливість приблизно прорахувати пробіг до повного зносу автогуми.
Перш ніж купити шини в Києві, необхідно дізнатися їх склад, звернути увагу на малюнок протектора. Жорсткість шини, конструкція каркаса, оптимальний малюнок - всі ці фактори впливають на керованість (здатність слідувати по заданій водієм траєкторії руху) шини.
  Естетика гуми - критерій не обов'язковий, але бажаний. Адже шини повинні відповідати дизайну автомобіля, підкреслювати його. Це особливо актуально, коли мова заходить про транспортні засоби бізнес-і преміум-класу, де кожна деталь має значення.