Шини Київ

Склад шин.

Працюємо з 9.00 до 19.00 пн-сб

(044)227-92-07

(050)166-29-31

Диски. Купити диски можна тут
На сьогоднішній день на українському автомобільному ринку, представлена широка гама різних автомобільних колісних дисків. Давайте спробуємо разом розібратися в основних відмінностях між ними.
Автомобільні колісні диски виготовляють найчастіше із сталі чи легких металевих сплавів. Сталеві колісні диски можуть бути розбірними або нерозбірними. Литі і ковані диски з легких сплавів виробляють повністю з єдиної заготовки. Литі диски відрізняються від кованих тим, що вони виточується безпосередньо з виливки, а ковані - з попередньо прокованной заготовки (кування), завдяки чому вони відрізняються більш високою міцністю. Які ж ми б рекомендували Вам купити диски? Кожен з їх видів має свої переваги, а, значить, і право на існування.
Сталеві диски йдуть в первинній комплектації багатьох бюджетних автомобілів. Сталеві диски самі невибагливі. Сталеві диски відмінно піддаються обкатці, відновленню, після ударів, деформацій.
На сьогоднішній день, як показує аналіз існуючих пропозицій по дисках, епоха сталевих штампованих коліс закінчується. Сталь поступово замінюється легкими сплавами. Чим же не влаштовує споживача сталевий диск? Ми вважаємо, що для автомобілістів з не дуже високим рівнем доходів поки цей варіант є оптимальним і купити сталеві диски для них - значить зробити правильний вибір. Крім своєї досить демократичною вартості, сталеві диски надійні і досить міцні. При сильних ударних сталеві диски навантаженнях вони не тріскаються, а мнуться, тобто є можливість їх відновлення та повторного використання. Менеджери інтернет-магазину «Шини Київ» запропонують, Вам купити сталеві диски KFZ (від німецького виробника) і сталеві диски Eurodisc (Узбекистан) в Києві
Що стосується так званих титанових дисків, то, на думку багатьох авторитетних фахівців, їх виробництво не можна віднести до перспективних. Виготовлення титанових дисків або дисків з титанового сплаву - це досить складний, трудомісткий і багатостадійний технологічний процес, що призводить до їх істотного подорожчання. У теорії ж-експлуатація таких дисків практично позбавлена недоліків.
Легкосплавні, вони ж литі диски. Основною перевагою литих дисків - є їх елегантний дизайн, величезний вибір виробників литих дисків, широка моделей, а також квітів. З недостаков-литий диск складно відновити після деформації або сильного удару. Литі диски йдуть в первинній комплектації багатьох автомобілів середнього класу, бізнес і преміум-класів
Завдяки нескладному, в технічному плані процесі виробництва, дизайнерам литих дисків вдається втілювати найсміливіші проекти, і фантазії, виготовляти литі диски в будь-якому стилі - від ретро стилю до хай-тек. Алюмінієві сплави дозволяють чітко слідувати всім самим просунутим напрямами моди, це вигідно відрізняє литі диски, від сталевих (штампованих) дисків, а також кованих дісков.В зв'язку зі складним технологічним процесом виготовлення сталевих і кованих дисків, можливості дизайну сильно обмежені.
Цим, в першу чергу і пояснюється прагнення виробників поміняти сталеві диски на литі диски. Хоча є, і не менш вагомі причини - чисто технологічні. У нас Ви завжди можете купити литі диски REPLICA, також купити литі диски Rial, ще купити литі диски RS, крім того купити литі диски KOSEI, і ще купити литі диски Lenso та багатьох інших всесвітньо відомих брендів.
Ковані диски відрізняються надійністю і міцністю. Основною перевагою кованих дисків є їх міцність, ковані диски легко піддаються відновленню. Основним недоліком є невеликий вибір дизайну, обумовлений технологією виробництва.
Ковані диски в порівнянні з литими дисками мають набагато меншу вагу. Ковані диски відрізняються зменшеною товщиною стінок - близько 3 міліметрів, незважаючи на те в литих дисках як правило не тонше 5,5 міліметрів. Ковані диски відмінно тримають удари від нерівностей дороги, і мають велику стійкість до деформації. В Інтернет-магазині «Шини Київ», Ви можете купити російські ковані диски SLIK.
Якими б якісними не були обрані Вами шини, вони не можуть гарантувати безпеку без правильно підібраних дисків. Зверніть увагу, при купівлі диска мають величезне значення, всі рекомендації виробника автомобіля. Якщо у Вас виникли питання, з приводу придбання колісних дисків, фахівці Інтернет-магазину «Шини Київ» допоможуть Вам визначити, які литі диски або ковані диски найкращим чином підійдуть до Вашого автомобіля.
Інтернет-магазин "Шини Київ".
ПІДБІР ШИН
Ширина Профіль Диаметр
Бренд Сезон Тип
ПІДБІР ДИСКІВ
Бренд Ширина Диаметр
PCD Виліт Ступица
ПІДБІР ПО АВТО
Марка Модель Объем