Шини Київ

Склад шин.

Працюємо з 9.00 до 19.00 пн-сб

(044)227-92-07

(050)166-29-31

Зимові шини. Вибір за вами

Зима - час коли взування змінюють не тільки люди, але і машини. Їм теж потрібні зимові шини, щоб зменшити гальмівний шлях і поліпшити зчеплення з дорогою. У цій статті обговоримо ціни, види і фірми, що випускають зимові шини, а так само вирішимо - які шини підійдуть саме вашій машин.
Види зимових шин: увага - на "липучку"
  Зимова гума ділиться на шиповану і фрикционную. Перша більш зручна для використання на заледенілих дорогах, наприклад близько узбереж або водойм, а друга в свою чергу використовується в основному для їзди по снігу, є більш тихою і універсальною, за рахунок чого більш поширена в міських умовах. Ми розглянемо саме фрикційні.
  Що з себе представляють фрикційні шини і в чому їхня відмінність від шипованих?
  Фрикційні шини, або ж шини-липучки так само як і шиповані, призначаються для зимових доріг, коли звичайні шини з протектором не підходять. Головною відмінністю є відсутність у перших шипів. Як же тоді досягається хороше зчеплення з дорогою і керованість авто? Відповідь проста - за рахунок збільшення кількості грунтозацепов (протекторних блоків) і зміни кута нахилу ламелей поділяють грунтозацепи. У фрикційних шин вони розташовуються під крутим кутом, що дозволяє досягти найкращого зчеплення з пухким \ глибоким снігом.

  Як правильно вибрати фрикційні шини, від якого виробника брати?
На ринку зимової гуми є багато компаній, але довіряти природно можна далеко не всім. Зараз розглянемо найбільш відомі компанії перевірені часом і багатьма автолюбителями.
  Однією з найбільш популярних є компанія "Nokian", яка першою в світі почала випускати зимову гуму. Отже, у компанії вже є величезний досвід по створенню зимової гуми для різних умов і машин, а так само, безліч шанувальників серед досвідчених автолюбителів, які спробували різні шини від різних виробників.
  Наступною на черзі йде японська компанія "Bridgestone" і їх авторезина "BlizzakRevoGZ". Ці шини є одними з кращих в своєму вигляді згідно багатьом тестам і відгуками автовласників. Завдяки своєму асиметричному рисунку протектора, ці шини показують відмінні характеристики не тільки на засніженій або сухій поверхні, але так само на льоду, що вкрай приємно.
  Конкурентом двох компаній, описаних вище є компанія "GoodYear" з шинами "UltraGripIseArctic". Ці шини в основному призначені для умов європейської зими і розроблені для споживачів з України, Росії та Балтії. Шини прекрасно показують себе у всіх умовах крім сухій поверхні, на якій спостерігається зниження швидкості пересування.
  Компаніям, розглянутим вище, можна довіряти. Вони перевірені як часом, так і автовласниками і мають відмінну репутацію на ринку зимової гуми. Однак останнє слово, звичайно ж, залишається за споживачем.

ПІДБІР ШИН
Ширина Профіль Диаметр
Бренд Сезон Тип
ПІДБІР ДИСКІВ
Бренд Ширина Диаметр
PCD Виліт Ступица
ПІДБІР ПО АВТО
Марка Модель Объем