Шини Київ

Склад шин.

Працюємо з 9.00 до 19.00 пн-сб

(044)227-92-07

(050)166-29-31

Як стежити за автомобільною гумою, щоб вона прослужила довше?

   Часто водії стикаються з проблемою дуже швидкого зношування шин. Вони вважають те, що всі проблеми тільки з несумлінне виробника або магазину, в якому вони купували цю гуму. Але є більше ймовірності того, що проблема в самих водіїв, а точніше в їх застосуванні і зберіганні автомобільних шин. Близько 80% автомобілістів навіть не замислювалися про те, як правильно доглядати за покришками.
   Багато, сідаючи за кермо, забувають перевірити рівень тиску в шинах, а між тим, цей показник не менш важливий, ніж сезонність або ступінь зносу. Якщо ваша гума має знижений тиск, то абсолютно не відомо, як вона поведе себе на дорозі. Автомобіль по-просту може стати практично не керованим. При гальмуванні або підвищенні швидкості машину може повести або в право, або в ліво, що в свою чергу загрожує потраплянням в ДТП. До того ж, якщо тиск знижений, то знос шини прямо пропорційно збільшується.
   Досить важливим моментом, за яким обов'язково потрібно стежити в догляді за шинами, це балансування. Вона обов'язково повинна учиняться при заміні літньої гуми на зимову і навпаки, навіть якщо вона зберігалася на дисках. У будь-якому випадку її потрібно перебалансувати перед експлуатацією, щоб не наражатися на небезпеку на дорогах.
Насправді, відремонтувати можна практично будь-яку шину, але все ж існують проблеми які не «лікуються". На приклад, порізи або так звані "булки". "Булка" утворюється від різкого удару. Усередині шини лопається корт і гума в цьому місці надувається специфічним бугром. В цьому випадку, можлива тільки заміна покришки, інакше таке колесо може по-просту лопнути, що може спричинити за собою не приємні наслідки.
   До речі кажучи, дійсно гуму краще зберігати на дисках. Звичайно не всі можуть мати 2 комплекти дисків, але є у вас є хоча найменша можливість, то зробіть це. Пояснення цьому досить просте. Корт сучасних безкамерних шин дуже м'який, відповідно досить сильно деформується при частих бортировки коліс, завдяки чому краще всього лише 1 раз за все життя коліс їх забортіровать.
   Багато водіїв, які користуються будь-якими засобами для захисту шин, забувають, що перед нанесенням таких засобів варто попередньо почистити протекторний малюнок щіточкою і ретельно промити водою. Тільки після цього варто наносити захисні засоби, інакше їх дія буде приглушатися шаром бруду на покришці.
    Так що будьте уважні і обережні на дорогах. Бережіть своє авто.

    При необхідності нові покришки ви завжди можете придбати в інтернет-магазині Шини Київ.

ПІДБІР ШИН
Ширина Профіль Диаметр
Бренд Сезон Тип
ПІДБІР ДИСКІВ
Бренд Ширина Диаметр
PCD Виліт Ступица
ПІДБІР ПО АВТО
Марка Модель Объем