Шини Київ

Склад шин.

Працюємо з 9.00 до 19.00 пн-сб

(044)227-92-07

(050)166-29-31

Перевірка авто перед поїздкою

Зібралися в подорож на власному автомобілі. Або просто чекає далека поїздка. Тоді вам необхідно оглянути автомобіль, що б уникнути неприємних наслідків. Як це зробити правильно і в якому порядку. Огляд автомобіля починається з підкапотного простору. Потрібно буде оглянути двигун. А саме перевірити рівень моторного масла. Знаходимо щуп для перевірки масла, дістаємо його, беремо шматочок чистої тканини протираємо і вставляємо його назад. Повторно дістаємо і дивимося на нього. На ньому є мітки ризки мінімальний і максимальний рівень моторного масла.

  Необхідно що б цей рівень знаходився між цими ризиками. Якщо все так, то переходимо до наступного етапу перевірки рівня трансмісійного масла в механічною або автоматичною коробці перемикання передач. Тут так за аналогією з моторним щупом є дві мітки. Оптимальний рівень масла знаходиться між цими мітками. Перевірили все сходиться, їмо далі. Наступним етапом є перевірка рівня охолоджуючої рідини. На бачку є два ділення мінімум і максимум якщо рівень менше мінімуму необхідно долити рідину.

  Ще потрібно буде перевірити бачок омивача скла, щоб він був повний. Моторний відсік перевірили всі добре, переходимо до перевірки тиску в шинах автомобіля. Вказівки щодо тиску, як правило, вказується на стійці або порозі кузова автомобіля при відкриванні дверей водія, така маленька табличка. Перевіряти необхідно колісним манометром. Якщо тиск в шинах менше ніж вказано в таблиці, то необхідно підкачати їх за допомогою автомобільного компресора.

  Так само можна заїхати в автосервіс, щоб перевірити балансування коліс. І до всього можна так само зробити перевірку сходження і розвалу коліс. Звичайно якщо автомобіль з великим пробігом потрібно буде звернути увагу і на трансмісію, а зокрема на зчеплення. Далі перевіряємо багажне відділення, на наявність запасного колеса, домкрата і балонного ключа. Якщо все в порядку перевіряємо так само, що має бути з собою обов'язково. Це аптечка, знак аварійної ситуації, трос, вогнегасник. І за законом введеному в цьому році обов'язково повинен бути в наявності світловідбиваючий жилет. Все укомплектовано далі необхідно перевірити оптику, що б все лампочки світили.

  А це лампи ближнього і дальнього світла, денні ходові вогні, лампи покажчика передніх і задніх поворотников, габарити так само передні і задні, лампи протитуманних фар, задні протитуманні ліхтарі і стоп-сигнали. Так само збираючись в далеку дорогу з собою потрібно буде взяти трохи моторного масла на долівку і пару літрів охолоджуючої рідини. Плюс до всього пара ламп дальнього і ближнього світла завжди потрібно мати в запасі. Це необхідні вимоги огляду автомобіля перед далекою поїздкою. Успіхів вам і вдалої поїздки.

ПІДБІР ШИН
Ширина Профіль Диаметр
Бренд Сезон Тип
ПІДБІР ДИСКІВ
Бренд Ширина Диаметр
PCD Виліт Ступица
ПІДБІР ПО АВТО
Марка Модель Объем