Шини Київ

Склад шин.

Працюємо з 9.00 до 19.00 пн-сб

(044)227-92-07

(050)166-29-31

Використання гуми в сільськогосподарській техніці.

Елементи з гуми володіють чудовими властивостями, які використовуються в різних галузях промисловості, в тому числі в будівництві, дорожньому будівництві, гірничій справі і сільському господарстві. У цій статті ми представляємо характерні особливості гумотехнічних виробів і способи їх використання. 


Найважливіша властивість гумових елементів Звичайне використання гуми у виробництві деяких елементів обумовлено, наприклад, дуже хорошими звукопоглинальними властивостями, завдяки яким гуму можна використовувати в якості звукоізоляційного шару, наприклад, в панелях і стінах акустичних екранів. Завдяки поєднанню гуми з металом і виробництва металевих деталей, які часто використовуються в автомобільній промисловості, наприклад, в якості опор двигуна або підшипників стійки, можна отримати багато переваг. Автомобільні гумові деталі Використання гумових елементів в транспортних засобах, а також в сільськогосподарських машинах, значно підвищує комфорт і безпеку водіння.


Ці види продукції повинні відповідати всім технічним параметрам, які вимагає виробник транспортного засобу. Пошкодження гуми може змінити геометрію установки коліс і привести до втрати контролю водія над транспортним засобом, а в разі аварії з встановленими замінами деталей з неперевіреними параметрами, навіть спричинити кримінальну відповідальність власника майстерні, в якій була встановлена ​​дефектна деталь.


Гумові елементи, які використовуються в сільськогосподарській техніці, виготовлені із зносостійкого і атмосферостійкого матеріалу. Серед них можна відзначити гумові деталі бурякозбирального комбайна, самоочищаються шини для сільськогосподарських машин, як для сівалок точного висіву для буряка і кукурудзи, так і для пневматичних сівалок.

ПІДБІР ШИН
Ширина Профіль Диаметр
Бренд Сезон Тип
ПІДБІР ДИСКІВ
Бренд Ширина Диаметр
PCD Виліт Ступица
ПІДБІР ПО АВТО
Марка Модель Объем