Шини Київ

Склад шин.

Працюємо з 9.00 до 19.00 пн-сб

(044)227-92-07

(050)166-29-31

Всесезонні покришки.

   Буває таке, що у автомобілістів немає можливості купувати сезонні комплекти шин. У цьому випадку кращим варіантом є всесезонні покришки. Ми допоможемо вам розібратися в тому, які всесезонні покришки вигідніше підібрати? Щоб проаналізувати, то, яка всесезонна гума краще, слід звернути увагу на протекторний малюнок, склад гумової суміші і каркас шини. Так ж, не маловажливими є такі особливості, як зносостійкість і то як поводиться гума при різноманітних температурах, рівень її зчеплення з різними видами дорожнього покриття і так далі.
   Яка всесезонна гума краще? Проаналізуємо ключові категорії:
   Маневреність в снігу. Звичайно земні шини з цим справляються набагато краще всесезонних. Якщо ви плануєте в зимовий період пересувайся на великих швидкостях по засніжених трасах, то краще за все відмовитися від вибору всесезонной гуми.
   Гальмування по засніженому дорожньому покриттю. Як правило, дані покришки показують досить хороше гальмування через присутність зовнішнього краю з самоочищається протектором.
    Ковзання по пухкому снігу. На жаль, всесезонні покришки ніяк не можуть впоратися з цим завданням, тому зимова гума тут явно виграє.
    Керованість на вологому асфальті. Розглянуті шини в цій області найчастіше показують кращі результати, за рахунок зменшення аквапланування і соответсвенно більш короткого гальмівного шляху.
    Комфорт їзди. Даний пункт безпосередньо залежить від виробника і цін. Сучасні склади гумових сумішей показують найкращі властивості по гучності в будь-який час року.
    Крім вище сказаного ніяк не можна випускати з уваги типи шин залежно від обставин експлуатації:
з упором в сезон - гладкий протектор для кращого зчеплення з сухим / мокрим дорожнім покриттям ніяк не рекомендоване застосовувати в зимовий час в снігу;
для заміських подорожей - малюнок протектора, який має велику кількість відводів з метою відведення бруду, води або снігу, добре підійде для їзди на автомагістралях з високими швидкостями;
для їзди по засніженому дорожньому покриттю - мають відмінне зчеплення, підійдуть для їзди по забрудненості і засніженому дорожньому покриттю, проте на сухому дорожньому покритті шумлять і трохи заважають розгону.
    Кожен виробник хороший в різних напрямках, відзначити одну найкращу модель гуми нереально. Вибираючи, в які покришки вигідніше взувати свій автомобіль потрібно відштовхуватися від обставин, в яких планується використовувати автомобіль. Підбираючи всесезонні моделі автомобільної гуми, рекомендовано призупинитися в найбільш дорогих і сучасних моделях через непостійних і мінливих погодних обставин в нашому регіоні.

   Нові всесезонні шини провідних виробників ви завжди можете придбати в інтернет магазині Шини Київ.

ПІДБІР ШИН
Ширина Профіль Диаметр
Бренд Сезон Тип
ПІДБІР ДИСКІВ
Бренд Ширина Диаметр
PCD Виліт Ступица
ПІДБІР ПО АВТО
Марка Модель Объем