Шини Київ

Склад шин.

Працюємо з 9.00 до 19.00 пн-сб

(044)227-92-07

(050)166-29-31

Балансировка колес.

   У процесі навчання вождению всіх навчаються їзди по правилам дорожнього руху, а також повазі на дорозі та правильній поведінці. Але при цьому мало придиляють уваги як обслуговувати свій автомобіль. Сьогодні ми поговоримо про таку моменте - як балансування коліс і навіщо його проводити.
Колеса автомобіля - це самий важливий вузол ходової частини автомобіля. Правильне і точне балансування шин веде до правильної поведінки автомобіля на дорозі. Інакше, неправильний розподіл ваги може сприяти і пошкодженням інших частин вузлів ходової частини автомобіля і навіть заносу автомобіля.
   Випадки, коли обов'язково потрібно зробити балансування колес:
- по ходу руху ви почуєте бієння колеса і вібрацію авто;
- при сезонному зміні комплекту резини (навіть якщо це неновий комплект шин);
- після ремонту підвісок авто;
- при ударі колеса - після прокатки або ремонту диска;
- хоча б 1 раз на рік у випадку, коли не було ні ремонтів, ні зміни резини.
   Балансировка проводиться на спеціалізованих шиномонтажах на електронному обладнанні. В результаті декількох випробувань колес визначаються місця і найбільш точний вантаж грузиків , які необхідно розмістити.
   Важливе правило - вага розміщених вантажів не може бути більше 60 граммів. У випадку, коли з такою вагою вантажів колесо не балансується - потрібно виявити правильність збірки колеса або заводський брак самої шини. Важливо - проконтроліруйте майстра, щоб він декілька разів  пропустив колесо на стенді для балансування для визначення більш точного результату і так обов'язково кожне колесо окремо.
   Балансировка проводиться тільки на чистих колесах без бруду і камінців, так як навіть декілька інших грамів дадуть невірний результат балансу. Обовязково перед наступною балансіровкою знімаються всі попередні вантажі і тільки після проходження процедури на стенді знову кріпиться нові балансові вантажі.
   Нові шини та диски ви можете придбати в інтернет-магазині Шини Київ.

ПІДБІР ШИН
Ширина Профіль Диаметр
Бренд Сезон Тип
ПІДБІР ДИСКІВ
Бренд Ширина Диаметр
PCD Виліт Ступица
ПІДБІР ПО АВТО
Марка Модель Объем