Шини Київ

Склад шин.

Працюємо з 9.00 до 19.00 пн-сб

(044)227-92-07

(050)166-29-31

Їзда по розпеченому асфальту.

   Коли настає весна - літо водії починають замислюватися про зміну зимових шин на літні. Якщо у вас не всесезонні покришки, то непеременно потрібно здійснювати цю дію. Структура літніх шин спеціально створена для комфортної їзди по мокрому або нагрітого асфальтованому дорожньому покриттю. В таких погодних умовах літня гума зберігає максимальну маневреність, стійкість і керованість автомобіля, так як має адаптований до високих температур склад гумової суміші. Так на що ж потрібно звертати увагу коли купується новим річна гумою?
   Основні моменти при виборі шин на автомобіль:
-коли ви купуєте якусь гуму потрібно обов'язково враховувати ключові фактори вибору гуми, вони наведені нижче:
* Маркування шин - її виробник вказує в сервісній книжці автомобіля, розмір покришок для свого авто потрібно вибирати виходячи з того, що там дано; бажано мимоволі не міняти розмір гуми воізбежаніе зміни поведінки вашого автомобіля;
* Стиль водіння автомобіля - у кожного водія є свій стиль їзди, різні покришки призначені для різних стилів, з цього цей фактор важливо враховувати для своєї безпеки;
* Ціна придбання - на нашому ринку надано велику кількість різних брендів шин з самим різним діапазоном цін.
    Основні якості покришок, призначених для їзди в літній період, а саме по розпеченому дорожньому покриттю.
    У порівнянні із зимовими - літні покришки виготовляють з більш щільною, твердої гуми, яка сприяє уникати деформації шини при їзді по розпеченому асфальту. Малюнок протектора спеціально створено таким чином, щоб пил на літньому гарячий асфальт не забивалися в покришці, а можлива волога на будь-якому дорожньому покритті не була небезпека щоб привести до аквапланування.
    Чому влітку не можна їздити на зимовій гумі?
    Виходячи з написаної вище - зимові покришок є більш плавна і ніжною, в порівнянні з літньою, по цій при підвищеному прогріванню покришок гарячого повітря і та їзда по розпеченій асфальтовим покриттям, шини просто приходить до швидкого зношування і погіршення їздових характеристик. В такому випадку в народі кажуть-шини пливуть, тобто при гальмуванні через розм'якшення гуми вашого ата просто не має можливості різко загальмувати.
   Рекомендуємо враховувати всі важливі моменти при виборі гуми, а також пам'ятаєте - саме від відповідальності кожного водія залежить життя і пасажирів і пішоходів.
   Нові якісні шини ви завжди можете придбати в інтернет-магазині Шини Київ. Звертайтеся до нас за консультацією і ми порекомендуємо вам шини найвищої якості.

ПІДБІР ШИН
Ширина Профіль Диаметр
Бренд Сезон Тип
ПІДБІР ДИСКІВ
Бренд Ширина Диаметр
PCD Виліт Ступица
ПІДБІР ПО АВТО
Марка Модель Объем