Шини Київ

Склад шин.

Працюємо з 9.00 до 19.00 пн-сб

(044)227-92-07

(050)166-29-31

Вибір літньої гуми.

   Якщо питання про вибір зимової гуми хвилює практично всіх автовласників, то з вибором літньої гум багато вважають за краще не турбуватись. Чому так відбувається? Зимова погода в різних регіонах істотно різниться, і на відміну від неї, влітку в більшості міст вона однакова. Ще однією важливою причиною, чому багато приділяють вибору літніх шин значно менше уваги, ніж зимовим, є та обставина, що літня гума, як правило, входить в первинну заводську комплектацію нових автомобілів.
   Найважливіше при виборі літнього комплекту шин це те, що саме дороги визначають гуму. Вибираючи покришки, ви повинні точно знати якими шляхами збираєтеся їздити більшу частину часу.
   Якщо ви живете у великому місті і переважно їздите на міських дорогах, то гума яку ви придбаєте повинна мати такі характеристики, як короткий гальмівний шлях, високу економічність і хорошу керованість.
   Головними якостями для шосейних шин є відмінна керованість на високих швидкостях і хороше зчеплення з дорожнім покриттям.
   Якщо ж ви переважно пересуваєтесь по бездоріжжю, то вам звичайно ж потрібні позашляхові шини. Це особлива категорія автомобільних покришок, для яких не повинні бути великою проблемою такі показники як, пісок, бруд, грунтовка, камені або розбиті дороги. Насправді, позашляхову гуму важко з чимось переплутати, адже вона досить велика, з агресивним малюнком, досить великими канавками необхідними для відводу води, дрібних каменів, бруду та інших сторонніх предметів. Наступний важливий момент це зчеплення з будь-яким, сухим або мокрим дорожнім покриттям. Але взагалі суха дорога ідеальне середовище для будь-яких літніх шин. Відзначити варто лише те, що найкраще на такому покритті поводяться шини з ненаправленим симетричним малюнком проектора.
   На мокрих дорогах, головні завдання, які стоять для автодорожніх шин це хороше зчеплення з дорожнім покриттям і опір ефекту аквапланування. З ними краще справляються асиметричні малюнки протекторів і дренажна система, яких складається з безлічі канавок. Існує навіть окремий вид гуми, такий як, дощові шини. Кожна покришка цього виду володіє всіма перерахованими вище характеристиками. І абсолютно не важливо, що розташування канавок у різних дощових шин серйозно відрізняється, адже воно безпосередньо залежить від малюнка протектора і тому говорити про одне єдиному правило їх розташування було б не правильно.
   Вибір літньої гуми - завдання, до якого потрібно підходити з тією ж відповідальністю, як і придбання зимової. Радимо вам поставитися до нього дуже серйозно. Пам'ятайте, що гуму визначає лише дороги і погода, а не навпаки.

   Нові літні покришки провідних світових виробників ви можете купити в інтернет-магазині Шини Київ.

ПІДБІР ШИН
Ширина Профіль Диаметр
Бренд Сезон Тип
ПІДБІР ДИСКІВ
Бренд Ширина Диаметр
PCD Виліт Ступица
ПІДБІР ПО АВТО
Марка Модель Объем