Шини Київ

Склад шин.

Працюємо з 9.00 до 19.00 пн-сб

(044)227-92-07

(050)166-29-31

Головні аспекти вибору зимових шин.

   Ось і настала осінь, дощі, зниження температури повітря. Настав час для всіх, хто за кермом, вибору зимової гуми. Купівля шин на сьогоднішній день це дороге задоволення, тому кожен намагається вибрати максимально надійні і комфортні шини за оптимальною ціною.
   Отже, структура гумової суміші для зимових шин сама по собі зроблена набагато м'якшою, ніж для літніх. За рахунок цього і забезпечується хороше зчеплення при низьких температурах, а в літніх - навпаки. Не рекомендується використовувати зимові шини влітку, так як знос підвищується в рази, гума тож за своєю природою м'яка влітку в спеку просто пливе, підвищується її шум, а керованість автомобілем зводиться до мінімуму.
   Існує думка, що зимові шини можливо ставити тільки на провідні колеса. Це міф. При маневрі взимку на зледенілих або засніженій дорозі, проходячи поворот або при екстреному гальмуванні задні колеса на літній гумі становяться практично нульовими, тобто автомобіль просто занесе або більш того розгорне. І добре якщо поруч ніхто не постраждає. При установці зимових шин на задню провідну вісь практично неможливо контролювати автомобіль при поворотах і при гальмуванні.
   Висновок зрозумілий - необхідна установка відразу всіх зимових коліс з однаковими зчіпними характеристиками.
   Далі при виборі зимових шин необхідно врахувати умови її експлуатації. Тобто якщо ви в-основному їздите по місту, по очищеним вулицях, то в шиповке у вас просто немає необхідності. На сьогоднішній день вибір зимових фрикційних шин величезний, з різними малюнками по протектору, з різними індексами навантаження і швидкості і т.д. Відзначимо, що чим вище індекс швидкості шини, тим буде гірше прохідність цієї шини на дорозі в снігу і навпаки. А на асфальті сухому взимку шини з великим індексом мають менше гальмівний шлях. За дизайном же протектор зініх шин повинен мати велику кількість бічних ламелей, це забезпечить хорошу управляємою на зимовій дорозі. У шин з шипами кількість таких ламелей нижче, цю різницю використовують для установки шипів. Ценральна частина ж протектора зимової шини повинна мати гарну дренажну систему, щоб вся сніжна каша і бруд швидко виводилися з-під коліс.
   При виборі зимових покришок рекомендуємо встановлювати шини в тим штатним розміром, який рекомендований заводом-виробником. Враховуйте, що зимові шини повинні бути з більш високим профілем для кращої прохідності по снігу.
   Величезний вибір зимових шин ви можете знайти в інтернет-магазині Шини Київ. Консультанти завжди допоможуть з вибором.

ПІДБІР ШИН
Ширина Профіль Диаметр
Бренд Сезон Тип
ПІДБІР ДИСКІВ
Бренд Ширина Диаметр
PCD Виліт Ступица
ПІДБІР ПО АВТО
Марка Модель Объем