Шини Київ

Склад шин.

Працюємо з 9.00 до 19.00 пн-сб

(044)227-92-07

(050)166-29-31

Як правильно вибрати літні шини?

Коли приходить час придбання нового комплекту покришок, кожен з водіїв починає замислюватися, який же все таки краще вибрати. Головне в шинах це те, щоб вони були добре керованими, мали короткий гальмівний шлях і були досить міцними. Часом, щоб уникнути аварії або врятувати життя не вистачає якихось сантиметрів гальмівного шляху, а він в свою чергу залежить від якості гуми і малюнка протектора.
   Для вибору покришок на літню пору року потрібно враховувати такі фактори, як протекторний малюнок, швидкісний індекс, топ каркаса покришки, індекс навантаження, типорозмір і виробник.
Насправді, літні покришки обов'язково потрібно підбирати так, щоб вони відповідали всім умовам експлуатації, таким як переважні погодні умови, якості дорожнього покриття, тип місцевості в якій буде відбуватися їзда і т.д.
   Якщо ви в більшості випадків їздите по місту або трасі на невеликих швидкостях, то тоді вам потрібно звернути увагу на високопрофільні покришки зі швидкісним індексом T або S. Протекторний малюнок шини в цьому випадку не є особливо важливим.
   Якщо ж ви любитель їзди на великих швидкостях по широким, відкритим траса, то краще придивіться з низькопрофільною гумі зі швидкісним індексом або V, або W. Малюнок протектора краще підібрати або симетрично спрямований, або ж асиметричний.
   Якщо у вашому способі життя переважно присутній їзда по бездоріжжю, то найкращим варіантом буде придбати повнопрофільними гуму. При покупці обов'язково потрібно уважно вибирати швидкісний індекс. Радимо купити шини з грубим, глибоким протекторним малюнком, який без проблем зможе впоратися з піском, невеликими камінням і брудом.
   Купуючи комплект покришок невідомого виробника, ви заздалегідь знижуєте відсоток вашої безпеки, завдяки чому найкраще звернути уваги на популярні бренди автомобільної гуми. Якщо ви часто займаєтеся перевезенням важких вантажів, то краще за все купити покришки з посиленим каркасом і досить сильною міцністю. На це вказують такі маркування, як "LT" або "С". Так само обов'язково потрібно дотримуватися характеристики, зазначені виробником для вашого автомобіля, тобто не варто купувати ту гуму, типорозмір якої, кардинально відрізняється від зазначеної виробником.

   Літні якісні покришки ви можете придбати в інтернет-магазині Шини Київ.

ПІДБІР ШИН
Ширина Профіль Диаметр
Бренд Сезон Тип
ПІДБІР ДИСКІВ
Бренд Ширина Диаметр
PCD Виліт Ступица
ПІДБІР ПО АВТО
Марка Модель Объем