Шини Київ

Склад шин.

Працюємо з 9.00 до 19.00 пн-сб

(044)227-92-07

(050)166-29-31

фарбування автодисків

Колись кожному автомобілісту доводиться замислюватися над тим, як і чим пофарбувати диски. Адже багато щоб заощадити приймають рішення про самостійне виконання подібних робіт.
  Перед тим як братися до роботи, необхідно упевнитися, з яким видом автодисків доводиться мати справу. Їх можна поділити на два види: сталеві і легкосплавні диски на авто. В принципі процес фарбування обох варіантів приблизно однаковий, але все ж є певні тонкощі, які заслуговують на увагу. Перед фарбуванням литих дисків коштує обробити їх грунтовки, призначеним для кольорових металів. А ось сталеві диски гарантувати немає необхідності.
  Щоб зробити фарбування автодисків варто придбати спеціальну акрилову фарбу, а також акриловий лак. Вони з легкістю переносять вплив оточуючих чинників. Тому лакофарбове покриття на Автодиски прослужить максимальну кількість часу.
  Найчастіше диски фарбують в срібний колір. Але в принципі багато чого залежить від побажань автовласника.
Фарбування дисків. З чого почати?

 1. Диск зачищається за допомогою наждачки. В процесі варто ліквідувати осередки корозії і наявні нерівності.

 2. Потім з поверхні диска ліквідується пил. Для цього варто протерти виріб сухою ганчіркою. Після цього слід закрити гуму колеса плівкою і малярським скотчем. Таким чином, емаль не буде наноситися на самі шини.

 3. Далі диск обезжиривается. Внаслідок чого фарба надійно зафіксується на поверхні.

 4. Перш ніж починати наносити фарбу на диск, необхідно збовтати балон. Нанесення фарби повинно здійснюватися на відстані не менше 25 сантиметрів. Після нанесення першого шару і просушування наноситься ще два шари фарби. Для просушування цілком достатньо почекати десять хвилин.

 5. В кінці проводиться лакування пофарбованих дисків. Лак слід наносити аналогічно фарбі. Тільки сохне він приблизно три хвилини.

 За допомогою цих нескладних маніпуляцій будь-який бажаючий зможе самостійно пофарбувати диски і насолоджуватися результатом. Якщо говорити про вартість самостійної фарбування автодисків, то тут можна бути впевненим в тому, що метод цей цілком економний, як стверджує фахівець Інтернет магазина "Шини Київ" .До того ж, для виконання цих робіт не потрібно великих зусиль. А ось фахівці за таку нескладну роботу візьмуть чималі гроші. Так що є над чим працювати, адже автовласникові важливо навчитися обслуговувати своє авто самостійно.

ПІДБІР ШИН
Ширина Профіль Диаметр
Бренд Сезон Тип
ПІДБІР ДИСКІВ
Бренд Ширина Диаметр
PCD Виліт Ступица
ПІДБІР ПО АВТО
Марка Модель Объем