Шини Київ

Склад шин.

Працюємо з 9.00 до 19.00 пн-сб

(044)227-92-07

(050)166-29-31

Покришки з посиленими боковинами.

   Існує певна закономірність, що саме в травні, коли загальна маса законослухняних і відповідальних водіїв вже змінили гуму на літню відбувається пік пошкоджень шин, так як після зими дороги сильно зіпсовані, а дорожники ще не привели їх в порядок. Саме в момент попадання в яму, диск по інерції ваги автомобіля дуже сильно стискає покришку, так як за своєю природою літні шини м'які. Часто каркас попросив перерубує і призводить прямо до прорізи по боковині шини. А якщо удар був несильний і пошкодилися тільки нитки каркаса, що призвело до здуття гуми по боковині - ми маємо неприємність, так звану грижу. У будь-якому випадку будь-яке пошкодження корту призводить шину в непридатність.
   Останні роки виробники шин намагаються створювати моделі з посиленою боковиною. Спробуємо розібратися за рахунок чого ж відбувається посилення покришки. Отже за технологією прокладають по всій шині (по боковинам і по протектору) додатковий шар волокон з поліестеру, що значно посилює боковини і разом з тим робить шину більш витривалою в робочій частині тобто по протектору така шина стійка до стирання, а значить має більший термін експлуатації. Також додатково в багатьох моделях по протектору укладають додатковий шар металлокорта і ще додатковий шар нейлонових ниток. При цьому ми маємо масу плюсів таких як: збільшена міцність шин і захист диска, стійкість до маневрів на високих швидкостях, а також хорошу курсову стійкість на високих швидкостях. При цьому швидкість на яку розраховується така шина досягає 270 км / ч. Єдиним недоліком є ​​- збільшення ваги покришок, а значить збільшена витрата палива і додаткове навантаження на ходову частину вашого автомобіля.
   Отже вибір звичайно залишається за вами і тільки вам вирішувати, які саме шини вибрати. Хочемо дати кілька рекомендацій щодо вибору шин в залежності від стилю водіння:
- якщо ви водій зі спокійним стилем водіння і вважаєте за краще розмірене їзду рекомендуємо вам вибрати шини з більш м'якою боковиною без підсилень, такі покришки будуть більш комфортним і менш гучними, а також будуть більш економними по паливу;
- якщо ви все ж більш активний водій і любите маневрену їзду на високих швидкостях, варто звичайно вибирати витривалі шини з посиленими боковинами, при цьому ви будете впевнені в витривалості і її маневреності.
   Все ж не варто не забувати, що ніякі технології не здатні захистити вас на всі 100% від пошкоджень і неприємностей на дорозі. Рекомендуємо завжди дотримуватися швидкісного режиму на дорозі, стежити за тиском в шинах, намагатися більш плавно проїжджати ями на дорогах.
   Нові літні шини з посиленими боковинами ви можете придбати в нашому інтернет-магазині Шини Київ. Доставка по Києву безкоштовна в день замовлення.

ПІДБІР ШИН
Ширина Профіль Диаметр
Бренд Сезон Тип
ПІДБІР ДИСКІВ
Бренд Ширина Диаметр
PCD Виліт Ступица
ПІДБІР ПО АВТО
Марка Модель Объем