Шини Київ

Склад шин.

Працюємо з 9.00 до 19.00 пн-сб

(044)227-92-07

(050)166-29-31

Радіатор і його обслуговування

Якщо автовласник не буде належним увагу приділяти системі охолодження, то в результаті з двигуном можуть початися серйозні проблеми. Тому варто своєчасно здійснювати очищення і промивання радіатора в автомобілі. До речі, дізнатися про відмінності червоного і зеленого антифризу Ви можете ось тут.
  Щоб система охолодження могла нормально функціонувати, варто стежити за її станом. В першу чергу, варто оглянути радіатор, адже на ньому в процесі використання накопичується величезна кількість бруду. Тому його слід вчасно очищати і мити. Витягнувши радіатор, можна виявити на ньому безліч дрібного сміття, а також сліди корозії і накип.
  Як визначити, що потрібно чистити радіатор?
  У тому випадку, якщо автомобіліст зауважує, що транспортний засіб досить швидко піддається перегріву, то напевно система охолодження неправильно працює і радіатор в ній забився. В даному варіанті можна зробити наступне:
 1. Відправитися в магазин за придбанням нового радіатора.

 2. Здійснити очищення і промивання радіатора в автосервісі або своїми руками.
  Як потрібно чистити радіатор всередині?
  Для початку слід злити антифриз з автомобільного радіатора. У тому випадку, якщо в ньому немає залишків від накипу і іржі, в промиванні немає необхідності. Далі в систему охолодження вливається чиста вода. Для таких цілей найбільше підійде дистильована вода. Після цього автомобіль заводиться і вичікують десь 20 хвилин. Потім вода з радіатора зливається. Такі маніпуляції слід виконати кілька разів, до того моменту, поки зливається вода не буде прозорою.
  Щоб краще промити радіатор рекомендується під час його промивання використовувати миючий засіб в невеликих кількостях. В іншому варіанті рідина буде чинити негативний вплив на систему охолодження.
  На завершення важливо ліквідувати миючий засіб з радіатора, тому потрібно промити його чистою водою. В заливається антифриз не завадить додати спеціальні присадки. Таким чином, вдасться уникнути появи іржі та інших відкладень.
  Очищення радіатора зовні.
  Якщо двигун часто перегрівається, значить радіатор забитий пилом. Тому виникає необхідність в його продування. Для цього варто демонтувати радіатор і добре його промити під струменем води. Важливо при цьому, щоб подача води здійснювалась під не дуже великим тиском. Інакше такі маніпуляції приведуть до пошкоджень на радіаторі.

ПІДБІР ШИН
Ширина Профіль Диаметр
Бренд Сезон Тип
ПІДБІР ДИСКІВ
Бренд Ширина Диаметр
PCD Виліт Ступица
ПІДБІР ПО АВТО
Марка Модель Объем