Шини Київ

Склад шин.

Працюємо з 9.00 до 19.00 пн-сб

(044)227-92-07

(050)166-29-31

Як створюються автомобільні покришки?

   Багато хто вважає, що автомобільна шина - це все лише гумовий балон наповнений повітрям, а це зовсім не так. Ми можемо з упевненістю сказати, що кожен комплект автомобільних покришок є цілим шедевром науки і технологій. З'являється цілком логічне запитання: як же все таки працює завод з виробництва автомобільних покришок?
   Звістно процес починається з виготовлення спеціальних гумових сумішей - компонентів, з яких потім вироблятися всі можливі частини покришки. Каучук є найважливішою частиною будь-якої гумової суміші. Насправді, сумлінним виробникам варто його використовувати натуральним, але він дуже не дешевий, тому в переважній більшості випадків в суміш додають його в синтетичному вигляді. Сажа - ще один немаловажний компонент гумової суміші. Саме завдяки їй гума володіє чорним кольором. Крім цього, до складу входить так само крейда, для збільшення обсягу, масло і різні хімічні добавки. Потім, всі інгредієнти відправляються в спеціальний міксер, де при дуже високій температурі перетворюються в густу однорідну масу, що нагадує стрічку чорного кольору.
   Насправді, шина складається з таких частин, як протектор, боковини, гермослой, сталеві і текстильні корди і бортове кільце. Всі компоненти суміщуються один з іншим тільки в завершенні всього процесу.
   Безумовно одна з найважливіших частин це протектор. Для його виготовлення використовуються різні шинні суміші, деякі відправляються на края, інші ж в середину, треті під низ. Паралельно з протектором виготовляється боковина. По скільки вона має інші функції, то для неї використовуються зовсім інші суміші.
   Крім протектора і боковини на виробництві виготовляються і інші частини покришки. Після того як всі частини окремо готові - залишається лише зібрати шину воєдино. Спеціальні високотехнологічні машини буквально за 30 секунд збирають повністю покришку, а й це ще не кінець. У такій шині ще немає потрібної жорсткості і протекторного малюнка.
   Останній етап - вулканізація. На цьому етапі шину призводять до того виду, в якому всі звикли її бачити. Заводи з виробництва автомобільних шин в середньому в день здатні "взути" близько 5000 автомобілів.
   Досить часто навіть обізнані автомобілісти люблять скаржитися на високі ціни автомобільних покришок. Ось тепер перш ніж зробити це, задумайтеся, скільки етапів проходить покришка перед тим як потрапити в магазин.

   Нові сучасні шини ви завжди можете придбати в інтернет-магазині Шини Київ.

ПІДБІР ШИН
Ширина Профіль Диаметр
Бренд Сезон Тип
ПІДБІР ДИСКІВ
Бренд Ширина Диаметр
PCD Виліт Ступица
ПІДБІР ПО АВТО
Марка Модель Объем