Шини Київ

Склад шин.

Працюємо з 9.00 до 19.00 пн-сб

(044)227-92-07

(050)166-29-31

Преміум шини.

   C настанням холодів, у всіх автомобілістів з'являється проблема вибору нового комплекту зимових шин. Часом, недосвідчені водії не знають який бренд і модель краще підійде їм. Для того, щоб вам було легше визначиться, яка гума буде найкращою для вас на даний момент, ми склали ТОП преміум-шин 2017-2018 роки.
   1. Nokian Hakkapeliitta R2 - безумовний лідер нашого ТОПу. Дійсно чудова шина. Вона має мікро кристали в складі гумової суміші. Технологія називається Crio Cristal (Кріо кристал) - кристалики гострими краями "вгризаються" в лід при розгоні і гальмуванні, зображуючи із себе шипи, але при цьому покришка залишається НЕ шиповані, доброзичливою до дорожнього полотна. До кристалики в Nokian Hakkapelitta R2 додаються ще й "зуби". Ніхто з виробників до цього не прорізав "зуби" прямо в водовідвідних канавках. Також вона має величезну кількість ламелей. В екстреній ситуації більш широка ламель буде розкривати більш вузьку, створюючи додатковий зачіп.
   2. Michelin Pilot Alpin PA4 - одна з найбільш сВременное дизайнів, які не монтування шипів покришок в нашому ТОПі. Це колесо категорії UHP, тобто воно повинно стати прикрасою високошвидкісних автомобілів. Якщо ви власник саме такого автомобіля, то кращим вибором для вас є саме дана модель. Ця шина має величезну кількість різноманітних технологій, протектор - Full Active Trap, ламелі - Stability Grip, блоки протектора - Advanced Trap Blok і інші переваги. До того ж, вона проводиться на основі діоксиду кремнію і масла соняшника, які надають покришці необхідну еластичність при температурних перепадах.
   3. Continental ContivikingContact 6 - одна з кращих покришок німецького виробництва. У цій шини миттєво можна визначити зовнішню і внутрішню сторони: зовнішня та, де блоки здвоєні, вони забезпечують курсову стійкість; внутрішня та, де блоки масивні з канавками захоплення і ступінчастими ламелями з перемичками через які вони е можуть закритися. Вони відкриті снігу і використовуються як допоміжний інструмент. При їзді по заметах ламелі заповнюються снігом, забезпечуючи додаткове зчеплення при терті снігу про сніг. Крім того, така конструкція позитивно позначається на стійкості автомобіля при гальмуванні.
   Шини провідних виробників будь-яких розмірів ви можете придбати в інтернет-магазині Шини Київ.

ПІДБІР ШИН
Ширина Профіль Диаметр
Бренд Сезон Тип
ПІДБІР ДИСКІВ
Бренд Ширина Диаметр
PCD Виліт Ступица
ПІДБІР ПО АВТО
Марка Модель Объем