Шини Київ

Склад шин.

Працюємо з 9.00 до 19.00 пн-сб

(044)227-92-07

(050)166-29-31

Інноваційна технологія шин від Pirelli.

   У 2017 році в Женеві світова провідна шинна компанія Pirelli представила автовласникам абсолютно інноваційну технологію стеження стану шин вашого автомобіля. Дана розробка носить назву Pirelli Connesso і впроваджена в лінійці зимових шин Winter SottoZero і в лінійці літніх - P Zero. За допомогою такої системи автомобілісти будуть бачити інформацію про стан шин на своєму автомобілі через хмарне сховище даних в своєму смартфоні.
   Суть такої системи у упровадженому в покришку інтегрованому датчику, який розпізнає всі основні технічні характеристики шини: температура, тиск, вертикальне статистичне навантаження, ступінь зносу протектора і навіть пробіг шини в кілометрах. Зчитану інформацію датчик направляє в сховище даних Pirelli Cloud, і після спеціальної обробки автовласник смартфона може бачити всю інформацію про стан шин свого автомобіля в спеціальному додатку. Причому за допомогою даної системи можна спрогнозувати терміни експлуатації покришок, а в разі критичного зносу для цієї програми може відшукати і замовити потрібні шини в ближньому автомагазині.
   Дана технологія буде дуже корисною власникам спортивних автомобілів, так як дозволить стежити за температурою покришок в реальному часі, а також і автовласникам стандартних авто, так як при цьому в будь-який момент можна відправити інформацію про поломку в шині на сервіс або відразу замовити необхідний ремонт на виїзді .
   Покришки з даною системою в продажу поки тільки в США, але як стверджують скоро з'являться і в Європі.
   Ще однією новинкою на автошоу в Женеві стали різнокольорові покришки Pirelli в Автостиль шин Формули-1. Суть в тому, що на боковині нанесені смуги жовтого, червоного, сірого і білого кольору, а також логотип фірми. Щоб колір не стирався і не змивався під час експлуатації вперше застосували спеціально розроблену формулу нанесення кольору зі спеціальним захисним бар'єром. Нові покришки були взуті на Lamborghini Huracan Performante, McLaren 720S та інші не менш дорогі автомобілі.
    Нові шини компанії Pirelli та інших провідних світових виробників ви завжди можете знайти в інтернет-магазині Шини Київ.

ПІДБІР ШИН
Ширина Профіль Диаметр
Бренд Сезон Тип
ПІДБІР ДИСКІВ
Бренд Ширина Диаметр
PCD Виліт Ступица
ПІДБІР ПО АВТО
Марка Модель Объем