Шини Київ

Склад шин.

Працюємо з 9.00 до 19.00 пн-сб

(044)227-92-07

(050)166-29-31

Особливості шин для позашляхових автомобілів.

   Спочатку до позашляховим шинам висуває зовсім інші вимоги, ніж до легковий гумі, так як такі покришки експлуатує абсолютно в інших умовах. Основним призначенням позашляхової шини є хороша прохідність поза асфальтного покриття, тобто по грунтових дорогах і бездоріжжю, а також хороша функція самоочищення від бруду і ґрунту. При цьому автомобілісти також хочу мати хороші показники зчеплення на асфальті, комфортність і невелика гучність. Звичайно шинні виробники прагнуть поєднувати все якості в таких шинах, але варто відзначити чим краще шина поводиться на асфальті, тим нижче її показники на грунтовці і навпаки. Тому власники позашляховиків при покупці гуми повинні чітко висувати вимоги до неї і до завдань які вона повинна вирішувати.
   Існує кілька типів шин для позашляховика. Розглянемо:
1) Це шини для позашляховиків для їзди в міських режимах. Тобто фактично до них застосовуються такі ж вимоги як і до покришок для легкових авто. Вони мають спрямований рисунок з глибокими канавками для відведення води, що дає їм впевнену зчіплюваність. При цьому по бездоріжжю ефективність цих шин буде звичайно гірше.
2) Позашляхові шини сегмента преміум, до яких застосовують завищені вимоги: високий комфорт прінезначітельних вібраціях, низький рівень шуму і високі ходові характеристики. Основний мінус таких шин - це завищена ціна.
3) Груба позашляхові шини для великих позашляховиків, які повинні забезпечити прохідність на будь-якому грунті в будь-якій погоді. Протектор такі покришок отлікается грубий дизайн з нерівним і широкими блоками.
  Тепер поговоримо про маркування на таких шинах:
- HP (High Performance) - це в народі званого люксом-шина для позашляховиків преміум-сегмент. Як правило дизайн протектора асиметричний і призначені вони для їзди на твердих дорожніх покриттях з максимальною швидкістю навіть до 210 км / год;
- HT (Half Terrain) - універсальні позашляхові шини підходять і для їзди на асфальті і для грунтовки. Мають досить класичний малюнок і хороший запас міцності для їзди зі швидкістю до 180 км / год;
- AT (All Terrain) - для позашляхових автомобілів будь-якого класу. Вони виконані в більш грубому агресивному протекторі з максимальною кількістю різнорозмірних шашок і канавок з ефектом самоочищення. Добре веде звичайно на бездоріжжі, але користується успіхом і на твердій поверхні. Має дуже великий термін експлуатації;
- MT (Mud Terrain) - це важка тракторна позашляхові шини для їзди по бездоріжжю і бруд. На них підкорюють піщані і глинисті гірські дороги. На звичайному асфальті вони дуже шумлять за рахунок агресивності свого протектора і швидко стираються, мають невеликий запас швидкості.
Величезний вибір позашляхових шин всіх сегментів ви знайдете в нашому інтернет-магазині Шини Київ.

ПІДБІР ШИН
Ширина Профіль Диаметр
Бренд Сезон Тип
ПІДБІР ДИСКІВ
Бренд Ширина Диаметр
PCD Виліт Ступица
ПІДБІР ПО АВТО
Марка Модель Объем