Шини Київ

Склад шин.

Працюємо з 9.00 до 19.00 пн-сб

(044)227-92-07

(050)166-29-31

Срок жизни шин.

   Кожен водій мріє про те, щоб його автомобіль не ламався, щоб шини не стиралися, а в ідеалі і не треба було б заправляться. Це фантазії, які в житті не здійсняться. Сьогодні ми розповімо як же продовжити життя шинам вашого автомобіля, щоб як можна рідше витрачатися на покупку нового комплекту гуми.
Звичайно всі фактори, які впливають на зносостійкість і довговічність покришок для кожного водія змінного. Наприклад однакові шини на різних автомобілях абсолютно по-різному поводяться під час експлуатації.
   Розглянемо основні фактори, які впливають на пробіг автошин:
- Якість складу гумової суміші шин безпосередньо впливає на їх термін служби. Наприклад всеміізвестная компанія Michelin виробляє шини найвищої якості вартості яких набагато вище, ніж суміжні компанії, але і надійність і міцність звичайно ж на найвищому рівні.
- Назнаечніе шин також прямим чином впливає на ізностойкость і довговічність шин. Наприклад гума на гоночних автомобілях експлуатується на виокіх швидкостях, а значить має набагато менший термін служби ніж та ж шина на звичайному легковому автомобілі стриманого стилю їзди.
- Дата випуску шин. Це означає, чим довше покришки пролежали на складах або в гаражах, тим менший термін служби у них ставати, так як гума має властивість висихати, тобто втрачається еластичність шини, що означає бисро знос.
- Стиль їзди автомобіліста. Більш агресивний спосіб водіння з різким стартом і різким гальмуванням звичайно ж зменшує термін життя ваших шин.
   А тепер розглянемо способи - як продовжити термін життя ваших шин:
- Тиск в шинах прямим чином впливає на її довговічність. Якщо ви не стежите за тиском в шинах, якщо воно вище або нижче норми, це обов'язково призведе до передчасного стирання шини. Ще через неправильне тиску ви можете втратити керованість автомобілем, так як пляма контакту з дорогою зовсім іншої форми і зчеплення вже зовсім не те. А це ваша безпека.
- Призначення шини. Абсолютно не рекомендується використовувати літні покришки взимку або зимові - влітку. Це неприпустимо, тому що технічні характеристики шини розраховані саме в такому поєднанні.
- Розмір шин. Зовсім не рекомендується встановлювати шини та диски інших розмірів, крім рекомендованого заводу виробника автомобіля.
- Максимальне навантаження і допустима швидкість. На кожній шині вказані її параметри. Не допускайте перевантаження вашого авто і не перевищуйте максимально допустиму швидкість.
- Розвал сходження коліс. Слідкуйте що кут установки шин завжди був в нормі, щоб шини завжди були збалансовані.
   Отже ми сьогодні привели основні параметри впливають на довговічність ваших шин. Рекомендуємо дотримуватися всіх правил і норм, тоді ваші покришки прослужать вам багато років.
   Якщо все ж таки шини зносилися і висота протектора стала нижче допустимої норми рекомендуємо придбати комплект нових високоякісних шин в інтернет-магазині Шини Київ.
   Бережіть себе і своїх пасажирів!

ПІДБІР ШИН
Ширина Профіль Диаметр
Бренд Сезон Тип
ПІДБІР ДИСКІВ
Бренд Ширина Диаметр
PCD Виліт Ступица
ПІДБІР ПО АВТО
Марка Модель Объем