Шини Київ

Склад шин.

Працюємо з 9.00 до 19.00 пн-сб

(044)227-92-07

(050)166-29-31

Як подовжити життя свого автомобіля.

   Кожен автолюбитель мріє про те, щоб його автомобіль прослужив якомога довше і при цьому не ламався і вимагав якомога менше витрат на його обслуговування. Сьогодні ми хочемо виділити 5 шкідливих звичок автомобілістів, які і вбивають ваш автомобіль раніше терміну:
1) Несвоєчасне технічне обслуговування.
Кожен автомобіль потребує своєчасного технічного обслуговування, яке включає як мінімум це - заміна масла в двигуні кожні 10-15 тис. км, при цьому планова заміна фільтрів, доливання трансмісійних рідин і обов'язкова перевірка стану гальмівних колодок.
2) Нехтування попереджувальних сигналів на приладовій панелі автомобіля.
Сучасні автомобілі оснащені численними датчиками на кожному вузлі. Якщо система "бачить" збій або поломку - загориться попереджувальний сигнал-індикатор. При цьому необхідно відразу звернутися на найближче СТО для усунення поломки, щоб проблема не переросла в більш дорогу.
3) Некоректне ставлення до автоматичної коробки передач.
Останні роки все більше водіїв віддають перевагу авто з автомат коробкою передач, і далеко не кожен знає, що це один з найдорожчих вузлів автомобіля. Дуже важливо враховувати, що не можна перемикати на "реверс" з "драйву" під час руху, ще страшніше включити "паркінг" також на ходу авто. Іноді навіть здавалося б мала випадковість може принести колосальний збиток.
4) Агресивний стиль їзди.
Багато лихачів дуже різко стартують з місця на світлофорі, швидко прискорюються, а потім у разі потреби також різко гальмують. Такий темперамент і агресивність під час їзди значно скоротять термін експлуатації не тільки двигуна і коробки передач, але і гальмівної системи і автомобільних шин.
5) Несвоєчасна заміна сезонних шин.
Багато водіїв вважають, що шини це не важлива частина автомобіля, при цьому продовжують часто їздити на гумі зі стертим до самого мінімуму протекторі або через дорожнечу шин не здійснюють сезонну заміну гуми з літніх на зимові шини і навпаки. При цьому небезпека під час їзди підвищується в рази, особливо при сформованих екстремальних ситуаціях. При цьому відновлення авто після ДТП або лікування пасажирів обходиться ще дорожче в десятки разів. Рекомендуємо придбати заздалегідь комплект нових шин. Великий вибір покришок світових виробників ви можете знайти на сайті інтернет-магазину Шини Київ.
Дотримання елементарних обов'язкових правил експлуатації автомобіля продовжить життя вашого автомобіля і збереже ваші гроші.

ПІДБІР ШИН
Ширина Профіль Диаметр
Бренд Сезон Тип
ПІДБІР ДИСКІВ
Бренд Ширина Диаметр
PCD Виліт Ступица
ПІДБІР ПО АВТО
Марка Модель Объем