Шини Київ

Склад шин.

Працюємо з 9.00 до 19.00 пн-сб

(044)227-92-07

(050)166-29-31

Покришки для паркетників і великих джипів.

   Продажі повнопривідних автомобілів останнім часом пішли вгору. Минув той час коли позашляховики вважалися військовими автомобілями, які не мають усіх потрібних характеристик для максимально комфортної їзди. У наш час джипи 4 * 4 стали одними з найбільш затребуваних автомобілів з найкращими якостями для їзди. Багато кращі бренди автомобілів, кілька років тому, навіть не підозрювали, що введуть в своє виробництво позашляховики. Повнопривідні автомобілі нашого покоління, дійсно, мають найкращі Автоприбор, наприклад, коректор температур, пристрій, що підтримує швидкість автомобіля і багато інших.
   Відповідно, покришки для таких оснащених машин, повинні бути з максимальними характеристиками. Наприклад, пару років назад, джипів потрібні були колеса з радіусом 15-16 дюймів, серії 80 або 70 показником швидкості "S". Зараз же, большенство володарів таких автомобілів набувають шини 22 радіусу і вище.
   Щоб відповідати високої потужності позашляховиків, виробникам гуми довелося кардинально міняти покришки. Багато брендів вирішили розділити покришки для повнопривідних машин на різні види, які відповідають типам автомобілів. Паркетникам які найчастіше їздять по дорогах потрібні максимально комфортні та безшумні покришки, на відміну від позашляховиків, що експлуатуються на бездоріжжя (про їхні характеристики сказано нижче). Основні категорії повнопривідних машин:
-На зимовий період (Winter)
-На дороги (On-Road)
-На бездоріжжі (Off-Road)
   Тепер розберемо все по порядку:
- Шини на зимовий період - розраховані для використання при температурах нижче 0. На заході, в області Великобританії, такі покришки абсолютно не користуються попитом, адже клімат там з відносно високими температурами, але на півночі країни існує не поширений авторинок, на якому можна знайти зимову гуму для будь-якого повнопривідного автомобіля.
- Шини, в більшій мірі, для їзди на дорогах - розраховані тільки для їзди по асфальту, мають велику кількість позитивних характеристик, наприклад мінімальний рівень вібрації і шуму, один з кращих малюнків протектора. Наприклад, в недавньому часі на ринку з'явилися такі дорожні шини як Urban-Terrain, вони прекрасно справляються при їзді на наших дорогах, навіть з поганим покриттям. Звичайно, якщо на таких покришках виїхати на бездоріжжі, то це стане для них величезним випробуванням.
- Шини, для експлуатації на бездоріжжі - кардинально відрізняються від вище перерахованих. У цих покришок не в пріоритеті рівень шуму, тут набагато важливіше зчіпні якості, ефективність їзди в різних екстремальних умовах, наприклад, по бруду, піску, болоту. Уявімо вашій увазі, новинку Mud-Terrain. Це одні з кращих позашляхових покришок. Вони мають абсолютно все, вище перераховані, переваги. В більшості своїй - можуть використовуватися для будь-яких змагань на внедорожье, для рафтингу і т.д.
   Щоб вибрати кращі шини для себе, потрібно визначиться яка саме гума підходить вашому автомобілю і вашим вимогам. Якщо у вас є якісь сумніви, на цей рахунок - ви завжди можете звернеться до наших консультантів і він допоможе вибрати вам гуму максимально наближену до вашого образу життя.
 Великий вибір шин 4 * 4 ви знайдете в нашому інтернет-магазині Шини Київ.

ПІДБІР ШИН
Ширина Профіль Диаметр
Бренд Сезон Тип
ПІДБІР ДИСКІВ
Бренд Ширина Диаметр
PCD Виліт Ступица
ПІДБІР ПО АВТО
Марка Модель Объем