Шини Київ

Склад шин.

Працюємо з 9.00 до 19.00 пн-сб

(044)227-92-07

(050)166-29-31

Страховка КАСКО

 Завдяки послузі КАСКО ви можете запобігти більшості негативних наслідків, пов'язаних з дорожньо-транспортними пригодами. КАСКО дозволить вам застрахувати свій автомобіль від всіляких небажаних випадків, що відбуваються як під час руху, так і під час стоянки авто.

 Страховка КАСКО забезпечує виплати від страхової компанії в разі викрадення. Якщо ваш автомобіль потрапив в ДТП, ви можете розраховувати на повне або часткове відшкодування заподіяної шкоди. Це залежить від обраного типу поліса, який ви купуєте при оформленні послуги. Безперечним лідером в Україні є страхова компанія "VUSO". 
  Відшкодування шкоди відбувається в будь-якому випадку: не має значення, відбулося ДТП з вашої вини, або з вини сторонньої особи. Поліс діє навіть в тому випадку, якщо ви не впоралися з керуванням і зіткнулися з якою-небудь перешкодою (стовп, кювет, стіна і т. Д.)

 Страховка КАСКО працює і в випадках непередбачених обставин. Наприклад, якщо в зимовий час ви необачно залишили автомобіль біля похилого даху, і на нього впав шматок льоду. У цьому випадку ремонт буде проведений також за рахунок вашої страхової компанії. Страховка поширюється на дрібні випадки на дорозі, які не є ДТП. Наприклад, це може бути шматочок гравію або невеликий камінь, що вилетів з-під коліс попереду машини, що йде на заміській трасі. Страхова компанія відшкодує вартість або проведе безкоштовний ремонт тріснутого лобового скла або фари.

 Якщо подія трапилася під час стоянки під час вашої відсутності, поліс КАСКО також може допомогти. Наприклад, зловмисник навмисно пошкодив вашу машину, або неакуратний водій залишив подряпину на кузові. Ці ушкодження легко усуваються через звернення в вашу страхову компанію.

 Купуючи поліс КАСКО, ви можете бути абсолютно спокійні за стан свого автомобіля. Будь-яке пошкодження може бути усунена за допомогою страхової компанії. Послуга надається незалежно від того, винні ви чи ні в ДТП, вона відноситься безпосередньо до автомобіля. Придбання КАСКО зробить вас більш впевненими і захищеними від усіляких неприємностей, які тільки можуть статися з автомобілем. КАСКО дозволяє відремонтувати пошкоджені елементи авто, або ж відшкодувати його повну вартість в разі викрадення або знищення.

ПІДБІР ШИН
Ширина Профіль Диаметр
Бренд Сезон Тип
ПІДБІР ДИСКІВ
Бренд Ширина Диаметр
PCD Виліт Ступица
ПІДБІР ПО АВТО
Марка Модель Объем