Шини Київ

Склад шин.

Працюємо з 9.00 до 19.00 пн-сб

(044)227-92-07

(050)166-29-31

Страховка в інтернеті

Згідно зі статистичними даними, серед власників автомобілів оформлення поліса ОСГПО через Інтернет не дуже популярно. Проте, певні переваги такого способу страхування мають місце бути. Розглянемо весь процес максимально детально.
 основні переваги
 Чи не є секретом той факт, що дуже багато страхових організації, оформляючи автомобільну страховку, нав'язують клієнтові інші види страховки. Зрозуміло, примус до придбання пакета додаткових послуг, грубо кажучи, протизаконно. Але, адже і без ОСГПО їздити на автомобілі не можна тобто страховка просто необхідна. Саме тому багато автомобілістів змушене набувають весь перелік послуг, розуміючи, що, оплачуючи частину з них, вони платять за повітря.
 Якщо ж мова йде про придбання страхового поліса через Інтернет така ситуація виключена, адже клієнт може вручну вибрати тільки ту послугу, яка йому необхідна.
 Не можна також не звернути увагу і на те, що багато автомобілістів проживають далеко від великих міст і оформлення страховки через Інтернет дозволяє істотно заощадити на тому ж паливі.
 Як виглядає процес оформлення страховки через Інтернет
 Процедура страхування через Інтернет проводиться в кілька етапів:
 - користувач проходить реєстрацію на сайті: вводить свої персональні дані, номер телефону, адресу свого проживання;
 - після реєстрації користувачеві надається особистий кабінет для зручної роботи на сайті. Логін і пароль для входу в особистий кабінет висилаються користувачеві на мобільний телефон або на електронну пошту;
 - через особистий кабінет користувач заповнює заяву на придбання страхового поліса;
 - після проходження спеціальної перевірки в особистому кабінеті з'являється відповідне повідомлення. У повідомленні буде вказана вартість оплати послуги, а також розрахункові рахунки, за якими її можна оплатити;
 - після здійснення користувачем оплати послуги, електронний поліс з'явиться в особистому кабінеті. Крім цього, копія поліса буде автоматично відправлена ​​на електронну пошту користувача. Згодом користувач може роздрукувати цей поліс і возити його з собою в автомобілі.
 можливі труднощі
   Помилка перевірки
 Оскільки всю зазначену водієм інформацію працівники страхової організації перевіряють по декількох базах, на якомусь етапі дана перевірка може бути перервана. Так, наприклад, при перевірці може бути не отримана інформація про обов'язкове технічному огляді транспортного засобу. Як правило, така помилка викликана внесенням некоректних даних про технічний огляд.
 Помилки технічного характеру
 Заповнення заявки повинно проводиться з особливою уважністю, адже будь-яка, навіть здавалося б, незначна помилка, цілком може стати причиною відмови у видачі поліса. Так, наприклад, при невірно введеної прізвища користувач може не пройти перевірку. У разі виникнення помилки користувачеві необхідно повідомити про неї страхової організації і зажадати внести відповідні коригування.
 посередники
 Після появи можливості оформити страховку через Інтернет, в мережі з'явилася велика кількість посередників, які пропонують послуги із заповнення бланків. Звертаючись до таких посередників дуже важливо розуміти, що ці посередники можуть оплатити від вашого імені найрізноманітніші послуги, в тому числі і не пов'язані з страховці автомобіля. Згодом довести відсутність у вас шахрайських намірів буде вкрай проблематично.

ПІДБІР ШИН
Ширина Профіль Диаметр
Бренд Сезон Тип
ПІДБІР ДИСКІВ
Бренд Ширина Диаметр
PCD Виліт Ступица
ПІДБІР ПО АВТО
Марка Модель Объем