Шини Київ

Склад шин.

Працюємо з 9.00 до 19.00 пн-сб

(044)227-92-07

(050)166-29-31

Трохи про автострахування

  Компанія «Vuso» останнім часом досягла непоганих результатів на ринку, надаючи послуги страхування. Вони в змозі запропонувати одні з найбільш прийнятних умов автострахування. Клієнти - це не тільки новачки, але і водії зі стажем. У компанії працюють досвідчені співробітники, які і люблять, і знають свою роботу. Якщо виникає страховий випадок, в найкоротші терміни будуть здійснені всі необхідні заходи. Як тільки відбудеться затвердження всіх документів здійснюється виплата.
  Страхування КАСКО сьогодні не розкіш, а можливість уберегтися від багатьох проблем. Автострахування особливо потрібно новачкам автовласникам. Встановлений факт, що страхування автомобіля додає водієві впевненості і спокійного внутрішнього стану за кермом, а для початківців це тим більш важливо. Адже відсутність страху дозволяє концентруватися на дорозі. Ключовим аргументом «проти» у водіїв без досвіду є велика, на їхню думку, ціна страхування. Втім, при порівнянні вартості КАСКО і передбачуваних витрат в разі ДТП, з'ясовується, що витрати на страхування такі вже й великі. Якщо ж Ви збираєтеся в закордонну поїздку, необхідно подбати заздалегідь про зелену карту. Зелена карта - це Ваш спокій і впевненість на дорозі за межами України.
  Страхування авто знадобиться і водіям з великим стажем. Незважаючи на багаторічний досвід водіння, дороги цілком можуть піднести чимало неприємних сюрпризів. Досить часто дорожньо-транспортна пригода відбувається не через водія. Тут страховка авто допоможе уникнути незапланованих витрат. Якщо все добре зважити, можна прийти до висновку, що плюсів досить багато, і тоді виплати раз на рік вже не будуть здаватися дуже значними.
  Далеко не секрет, в чому полягає специфіка доріг України, і до якого роду наслідків може привести недбалість співробітників дорожніх служб, недолік місць для паркування у великих містах і нерідке виникнення пробок. Страхування КАСКО - перша рекомендація, яку можна дати новоспеченим автовласникам. Адже придбання нової машини завжди має на увазі існування деяких ризиків. Нове авто, яке коштувало аж ніяк не дешево, може постраждати при аварії, стихійне лихо, а також може просто бути викрадено. Небезпек досить велика кількість, через це єдиним розумним рішенням може стати страхування автомобіля.
  Страховка буде корисна і тим, хто часто міняє машини. Захищене страховим полісом транспортний засіб зможе підтримуватися в бездоганному стані, і на момент його продажу не буде потреби в проведенні дорогого капітального ремонту. Теж стосується і шин для авто.
 Отже, Ви надумали застрахувати свою машину. Приїхавши в офіс страхової фірми, Вам необхідно буде підписати двосторонній договір. Компанія зобов'язується у разі настання страхового випадку взяти на себе зобов'язання по відшкодуванню збитків, їх сума вказується в додатковій угоді. Клієнт зобов'язується сплатити необхідну суму, передбачену договором. Страховий випадок може наступити в результаті стихійних лих, пожежі, крадіжки або ДТП. Передбачено також страхування додаткового оснащення, яке може не бути включено в заводську комплектацію авто. Обратитим в нашу компанію, Ви можете отримати консультацію досвідчених агентів. Вони крім цього зможуть допомогти обчислити суму необхідного внеску. Страхування КАСКО, яке ми Вам хочемо запропонувати, буде забезпечувати Вам економічний захист. Пам'ятайте, що страхується не автомобіль, а Ваш спокій.
  Зателефонуйте, він є в контактній інформації, і Вам призначать час, коли Ви зможете зустрітися з агентом. Прибувши в офіс компанії і ознайомившись детально з усією цікавить вас інформацією, Ви можете укласти договір. При необхідності у вас буде можливість постійно зв'язуватися з співробітниками фірми.

ПІДБІР ШИН
Ширина Профіль Диаметр
Бренд Сезон Тип
ПІДБІР ДИСКІВ
Бренд Ширина Диаметр
PCD Виліт Ступица
ПІДБІР ПО АВТО
Марка Модель Объем