Шини Київ

Склад шин.

Працюємо з 9.00 до 19.00 пн-сб

(044)227-92-07

(050)166-29-31

Омолгація шин.

   Сучасні автомобілісти обслуговують свій автомобіль за всіма правилами і вимогам. А також купуючи автомобіль в автосалоні багато продавців, які надають гарантійне технічне обслуговування, зобов'язують клієнта ставити тільки омолговані шини під конкретний автомобіль, мотивуючи тим, що в іншому випадку, електроніка автомобіля може видавати помилки і збої в роботі.
   Сьогодні розберемося що ж таке омолгація покришки.
   Отже, омолгація - це спеціально підібраний набір технічних характеристик в результаті випробування шини на конкретному автомобілі, тобто покришка пристосована адаптована до максимально комфортної і технічно ідеальної їзді відповідно до особливостей саме цього автомобіля.
   Дорогі автомобілевиробники замовляють випробування і розробки індивідуальних шин у провідних виробників шин саме для своїх автомобілів, згідно специфікації автомобіля і його технічних характеристик. В результаті випускаються шини, які ідеально підходять саме для того чи іншого автомобіля. При цьому шина створена таким чином, що забезпечує максимальну тягу і зчеплення, реалізує максимальну потужність автомобіля, забезпечує мінімальну гучність і при цьому максимальний комфорт. При цьому обов'язково враховуються особливості ходової частини автобіля і його підвіски, щоб максимально поліпшити показник пробігу і збільшити зностойкість. Всі перераховані показники збільшені в кілька разів, в порівнянні зі стандартними шинами в конкретному розмірному ряді. Факт особливої шини виробники шин обов'язково вказують на боковині покришки у вигляді додаткової опції (для кожного автомобіля вона своя).

   Нижче наведена таблиця відповідності деяких маркувань:
- С1 - Chrysler;
- К1, К2 - Ferrari;
- N0, N1, N2, N3, N4 - Porsche, VW Touareg;
- МО, МО1 - Mercedes;
- * - BMW;
- AO - Audi;
- VO - VW;
- А - Toyota.
   Фахівці рекомендують встановлювати всі 4 шини з відповідним маркуванням на кожен автомобіль, щоб розкрити максимальний потенціал мощі преміум автомобілів. Варто відзначити, що шини повинні використовуватися обов'язково по сезону, при цьому вчасно проводити міжсезонну зміну гуми.
   Нові адаптовані шини ви завжди можете придбати в інтернет-магазині Шини Київ.

ПІДБІР ШИН
Ширина Профіль Диаметр
Бренд Сезон Тип
ПІДБІР ДИСКІВ
Бренд Ширина Диаметр
PCD Виліт Ступица
ПІДБІР ПО АВТО
Марка Модель Объем