Шини Київ

Склад шин.

Працюємо з 9.00 до 19.00 пн-сб

(044)227-92-07

(050)166-29-31

Hankook - плюси і мінуси бренду.

  У десятку найпопулярніших і якісних фірм з виробництва автомобільної гуми входить така, як Hankook. Можливо ви бачите цю назву вперше, але повірте, що в деяких випадках, при виборі нового комплекту шин потрібно придивитися саме до цієї фірми.

  Дана гума в основному випускається тільки в Південній Кореї. Це дає можливість виробникам уважно контролювати всі етапи виготовлення гуми, буквально від поставки сировини, для гумової суміші, до моменту відправки шин по світу. Саме таке локальне виробництво дає заводам Hankook перевагу над іншими.   Насправді, конструктори цієї компанії дуже уважно стежать за дотриманням всіх норм виробництва, що дає можливість випускати досить якісну гуму.
   Фахівці вже давно відзначають бренд Hankook як дуже не дорогий, але при цьому дуже якісний. Проте визнання серед звичайних водіїв він домігся лише недавно. Буквально кожен рік виробники намагаються покращувати все характеристики їхнього продукту, від складу гумової суміші до малюнка протектора. Мабуть через це вони все більше і більше набирають популярність. При цьому компанія навіть не думає зупинятися на досягнутому, а продовжує розвиватися все більше і більше, щоб якомога частіше займати високі місця в топах автомобільної гуми.
   Так само, цікавим є те, що попит на продукцію бренду Hankook підвищується навіть в країнах в умовах кризи. Це як раз таки свідчить про те, що шини мають дуже хорошу вартість в сукупності з відмінними технічними характеристиками.
   В інтернеті шини даного бренду збирають масу позитивних відгуків. Багато хто стверджує, що покришки мають дуже низьку гучність і відмінну керованість на слизькому дорожньому покритті. Звичайно ж, більшість згадує про гарну цінову політику і як не дивно, саме ціна підкуповує багатьох. Часто власники спортивних автомобілів вибирають саме Hankook, за його відмінну керованість на високих швидкостях. Цьому сприяє досить велика площа контакту гуми з дорожнім покриттям і інноваційні гумові суміші. По мимо всього, конструктори змогли дійти до того, щоб максимально зменшити деформацію боковини покришки при входженні в поворот. На жаль, багато інших брендів страждають саме цією проблемою.

   Нові шини Hankook ви завжди можете придбати в інтернет магазині Шини Київ.

ПІДБІР ШИН
Ширина Профіль Диаметр
Бренд Сезон Тип
ПІДБІР ДИСКІВ
Бренд Ширина Диаметр
PCD Виліт Ступица
ПІДБІР ПО АВТО
Марка Модель Объем