Шини Київ

Склад шин.

Працюємо з 9.00 до 19.00 пн-сб

(044)227-92-07

(050)166-29-31

Пристрій ГБО

Вартість бензину і дизеля в наших реаліях має властивість перманентно підвищуватися. Часом деякі водії всерйоз розглядають покупку електричного автомобіля. Але останній, як і раніше коштує дорого, а акумулятори мають неприємну властивість при холоді розряджатися на 1/3. Куди вигідніше і простіше перевести звичайний автомобіль з ДВЗ на скраплений газ, що стоїть самий мінімум, але гарантує при спалюванні досить великий обсяг калорій. Але перш важливо визначитися з правильним вибором спеціалізованого газобалонного обладнання. Вам в цьому можуть допомогти фахівці, ми рекомендуємо офіційний сайт. Дана компанія має розгалужену мережу сервіс центрів по всій Україні і серйозну репутацію.
 Основним елементом ГБО виступають балони, часто виготовляються з в'язкою стали Ст3сп, цінної тим, що її можна варити електрозварюванням. Це в вигідну сторону відрізняє її від балонів СПГ1, використовуваних для стисненого газу. Останні або виплавляються, або продавлюються в особливих формах. Технологія складна і вона негативно впливає на собівартість даних видів балонів. Але що стосується зрідженого газу, то балони з вищевказаного металу стоять досить дешево, щоб їх міг купити і встановити (часто безкоштовно!) На власний автомобіль будь-який власник автомобіля - вантажного чи легкового. Благо, що є з чого вибирати - є на ринку балони, ємність яких варіюється в межах 40-230 літрів! Для легкових автомобілів, що не мають багажника, цілком допустима установка тороїдального балона круглої форми (часто водії називають його «бубликом») безпосередньо в нішу запасного колеса.
 Має сенс зупинитися на пробігу автомобіля. Якщо встановити 90 літровий балон в багажник автомобіля середнього літражу ( «Волги», наприклад), то пробіг останнього на одній заправці і в межах міста буде складати не менше 300 км. У будь-якому випадку паливні балони проектуються таким чином, щоб автомобіль міг проїхати на газі не менше 200 км!
 Варто торкнутися палива, в якості якого виступає суміш з пропану і бутану. Пропан відрізняється високим рівнем калорійності, тоді як бутан варто гранично дешево. Але бутан має властивість підмерзати при низьких температурах і саме тому його часто змішують з холодостійких пропаном, які мерзнуть при мінус 180 градусів. Влітку обсяг бутану може перевищувати 50 відсотків, але взимку, коли фіксуються мінусові температури, його обсяг обмежується 15 відсотками.
 У будь-якому випадку можна гарантувати легкий завод двигуна в спеку і мороз, оскільки ГБО оснащується двома схемами запалювання - ежекторним і інжекторним. Перша найчастіше інсталюється на автомобілі з карбюратором, тоді як останні - на інжекторні. Розраховувати, що двигун, оснащений ГБО, зможе працювати на холодну довгий час і викликати передчасний знос деталей поршневої групи, не доведеться. Варто провернути ключ запалювання, як ДВС відразу ж заведеться.

ПІДБІР ШИН
Ширина Профіль Диаметр
Бренд Сезон Тип
ПІДБІР ДИСКІВ
Бренд Ширина Диаметр
PCD Виліт Ступица
ПІДБІР ПО АВТО
Марка Модель Объем