Шини Київ

Склад шин.

Працюємо з 9.00 до 19.00 пн-сб

(044)227-92-07

(050)166-29-31

Вибухнула шина.

   Сучасні безкамерні покришки мають один істотний недолік, це обумовлено конструкцією самого колеса. Для того, щоб шина не здуває, на диску є спеціальні виступи, називаються вони "хампи". Покришка дуже щільно до них прилягає і це і не дозволяє повітрю виходити. Проблема розриву може бути в тому, що на дорозі колесо расбортіровалось, тобто покришка злетіла з хампа диска. Назад натягнути її самостійно - неможливо, ні руками, ні ломом, звичайний водій не зможе впоратися, ця процедура повинна виконуватися тільки на шиномонтажі.
   В 1 експерименті, який провели експерти, вони поступово наповнювали легкову покришку, до моменту поки вона повністю не вибухнула. Максимальний тиск склав близько 30 атмосфер і найдивовижніше це те, що шина розірвалася по корту, залишивши цілим тільки металевий диск.
   У 2 експерименті було задіяно вантажну шину. Технологія експерименту залишилася абсолютно та ж. Шину наповнювали до максимального тиску. Кількість атмосфер природно виявилося набагато більше і вибух, відповідно, набагато масштабніше, адже вантажна покришка має значно більші розміри, ніж легкова. Шину вдалося накачати майже до 60 атмосфер. Під час вибуху постраждав рукав високого тиску і навіть диск не залишився цілим.
   Таким побратимом експерти встановили максимальний тиск покришок легкового і вантажного типу. Легкові - близько 30, вантажні - близько 60. Звичайно ж, ці свідчення можуть бути вище або нижче, все залежить від бренду, рівня зносу, року випуску і ще безлічі інших показників.
   Зверніть увагу на те, що обидва експерименту відбувалися при тому, що покришки лежали просто на землі, а не були на машині, а тим більше в дорозі. Природно, що якщо покришка активно експлуатується, то рівень тиску при вибуху буде набагато менший, він досягає близько 3,5 атмосфер. Найчастіше на дорозі шину розриває від високого тиску, за яким не встежили на шиномонтажі і особисто водій. Якщо покришка з високим тисків наїде на якийсь камінь або ямку, то безумовно може статися вибух, не враховуючи ні бренд, ні рік випуску.
   Наша рекомендація: обов'язково стежте за робочим тиском в шинах, забороняється експлуатувати шини з грижамі і латками, стежте за висотою протектора, не допускайте їзду на лисих шинах. Недотримання правил експлуатації покришок може привести до неприємних наслідків.
  Нові шини будь-яких брендів ви можете придбати в інтернет-магазині Шини Київ.

ПІДБІР ШИН
Ширина Профіль Диаметр
Бренд Сезон Тип
ПІДБІР ДИСКІВ
Бренд Ширина Диаметр
PCD Виліт Ступица
ПІДБІР ПО АВТО
Марка Модель Объем