Шини Київ

Склад шин.

Працюємо з 9.00 до 19.00 пн-сб

(044)227-92-07

(050)166-29-31

Як правильно експлуатувати автомобільну гуму?

  Єдина частина автомобіля, яка контактує з дорожнім покриттям, це саме шини. При їх виборі потрібно бути дуже уважним і дотримуватися всіх правил, щоб максимально убезпечити себе на дорозі. Під час їх експлуатації потрібно підтримувати їх в нормальному стані, а при потребі обов'язково замінити на нові. При покупці або заміні гуми потрібно вибирати шини з типорозміром вказані у технічній книжці, лише в крайньому випадку можливі найменші відхилення від нього. Так само, радимо вам консультуватися з фахівцями, які допоможуть правильно вибирати гуму і не ризикувати при їзді.
   В умовах експлуатації ви повинні дотримуватися деяких правил, за допомогою яких ви навіть зможете продовжити термін зносу гуми. Одним з правил є контроль тиску в шинах. Насправді це дуже важливо, адже знижений або навпаки підвищений тиск може стати не тільки причиною дрібних тріщин або проколу, а й серйозного ДТП. Найкраще перевіряти тиск в шинах кожні 2 тижні або ж хоча б намагатися дотримуйся такого графіка. Так само, важливим є те, що перевірка тиску обов'язково повинна радитися тільки в остигнула шині, тобто відразу ж після їзди, нагріту шину не можна здавати на контроль тиску.
   У період активної експлуатації гуми варто робити хоча б поверхневий огляд покришок. Потрібно уважно оглянути зовнішній протекторний малюнок і боковини, тільки після цього, якщо не виявлено ніяких прорізів, тріщин, якихось застряглих предметів (цвяхів, каменів і т.д.), ви можете продовжувати експлуатацію. Якщо ж що або виявлено на шині, її потрібно обов'язково змінити, інакше ви піддаєтеся величезному ризику на дорозі. У разі заміни 1 шини, потрібно обов'язково брати її такого ж типу, як і інші, адже якщо одна з чотирьох шин буде виділятися, то це може спричинити за собою жахливу керованість автомобіля.
   Так само, потрібно стежити за ступенем зносу вашої гуми. Це допоможуть зробити індикатори, які розміщені на самих покришках.
   Щоб якомога більше збільшити термін зносу автомобільної гуми, варто максимально стабілізувати свій рух на дорозі, тобто намагатися об'їжджати нерівності дорожнього покриття і дотримуватися всі швидкісні правила. Намагайтеся уникати ударів з тротуарами чи бордюрах, краще не наїжджати навіть на дрібні предмети, на приклад невеликі камені. Насправді, всі ці дрібні фактори досить сильно зменшують ізностойкость вашої гуми.

   Нові якісні автошини ви можете придбати в інтернет-магазині Шини Київ або у наших постійних партнерів інтернет-магазині Колесо 24.

ПІДБІР ШИН
Ширина Профіль Диаметр
Бренд Сезон Тип
ПІДБІР ДИСКІВ
Бренд Ширина Диаметр
PCD Виліт Ступица
ПІДБІР ПО АВТО
Марка Модель Объем