Шини Київ

Склад шин.

Працюємо з 9.00 до 19.00 пн-сб

(044)227-92-07

(050)166-29-31

Евроетикетка шин - пояснення.

   Всі шини, що продаються європейського виробництва обов'язково мають наклеєну на протектор евроетікетку. Сьогодні ми пояснимо вам яку ж інформацію вона в собі містить. Дане маркування була введено, щоб полегшити покупцеві вибір шин виходячи з технічних характеристик. Всі показники заявлені на етикетці звичайно умовні, і як стверджують проведені тести трохи, але відрізняються в реальній експлуатації.
   Інформаційно етикетка містить 3 найважливіших показника - топлівоеффектівность і опір коченню, рівень зчеплення на мокрому дорожньому покритті, рівень зовнішнього шуму.
   Отже обговоримо кожен показник і що він означає для водія.
1) Як відомо, саме низький опір коченню забезпечує зниження витрати палива і відповідно викиду СО2 - при цьому шинам привласнюють критерій класу від А до G. Більш простою мовою це означає, що шини з класом А по топлівоеффективності будуть створювати економію в 0,66 л на 100 км пробігу, це в порівнянні з шинами з класом G. І якщо припустити що бака, наприклад бензину, автомобілю вистачає на 600 км пробігу, то економія складе 4 л, а це на сьогоднішній день більше 100 грн.
2) Для безпечного водіння важливий показник - це зчеплення шин з дорожнім полотном на мокрому асфальті при плюсовій температурі. Шкала цього показника від А до F. простіше кажучи це означає, що гальмівний шлях на шинах з класом А буде на 18 м менше, ніж на шинах з класом F, а це помітьте довжина середніх 4-х автомобілів.
3) Оцінка зовнішньої шумності, яку створює автомобіль при їзді при швидкості в середньому 90-100 км / ч - має 3 рівня (більше хвиль - значить голосніше). Хочемо зазначити, що це показник саме зовнішньої шумності, яка впливає на навколишню природу і ніяк не рівень гучності в салоні автомобіля. Також важливий момент - в Україні з червня 2016 року заборонено продаж автошин з максимальним рівнем шуму, тобто дозволено використовувати шини тільки з 1 і 2 рівнем гучності.
   Багато фахівців вважають недоліком евроетикетки відсутність  інформації про потенційний пробіг шини, про рівні гальмівного шляху і на сухій поверхні дороги, рівень керованості і маневреності.
   Також хочемо зазначити, що більшість шин не мають класи А / А на евроетикетці лиш тому, то жоден виробник не може гарантувати на всі 100% ідеальні технічні характеристики шини. Адже ці показники також залежать від технічного стану автомобіля, тиску в шинах і якості дорожнього покриття.
   Таким чином, як ми бачимо, при покупці нових шин не варто спиратися звичайно тільки на інформацію нанесену на евроетікетку - варто враховувати стан вашого автомобіля, завдання які ви ставите до якості їзди, регіон в якому ви проживаєте і т.д.
   Європейські шини всіх провідних брендів ви можете придбати в нашому інтернет-магазині Шини Київ.

ПІДБІР ШИН
Ширина Профіль Диаметр
Бренд Сезон Тип
ПІДБІР ДИСКІВ
Бренд Ширина Диаметр
PCD Виліт Ступица
ПІДБІР ПО АВТО
Марка Модель Объем