Шини Київ

Склад шин.

Працюємо з 9.00 до 19.00 пн-сб

(044)227-92-07

(050)166-29-31

Авто і екологія

Автомобілі - основна причина забруднення нашої планети, стверджують сучасні екологи. Незважаючи на всі хитрощі автопромисловості, такі як, введення екологічних класів і норм, впровадження електроніки в «мозок» автомобіля, машини все одно продовжують шкодити екології. Вони забруднюють повітря, ґрунт і воду, викликають парниковий ефект і багато іншого.
 Однак в сучасному світі випускаються не тільки автомобілі з ДВС (двигунами внутрішнього згоряння), запчастини до яких можна знайти тут. Є і гібридні авто і, що стали особливо популярними в останні роки, електромобілі.
 Гібридний автомобіль об'єднує в собі ДВС і електричний мотор (або мотори). Електромотор працює від акумуляторів, які в свою чергу заряджають бензиновий двигун. Тобто, повноцінного відмови від шкідливих вихлопів немає. Цей автомобіль особливо зручний в місті, так як електромотор в міському режимі дозволяє економити паливо, своєчасно включаючись і економлячи паливо, і тим самим знижуючи викид шкідливої ​​вуглекислого газу в атмосферу. Такі авто можуть ще й заряджати акумулятори електродвигуном в процесі кочення.
 Є і перехідна модель гібрида. Вона ближче до електромобіля. У таких авто є можливість їздити тільки на електродвигуні, що не запускаючи бензиновий. Також можна заряджати акумулятори «від розетки». Запас ходу на електродвигуні у таких авто невеликий, але завжди є можливість переключитися на двигун внутрішнього згоряння і продовжити поїздку на ньому або просто зарядити батареї.
 Електромобілі вважаються чи не найбільш екологічним видом транспорту. Їх приводять в рух електромотор, в останніх найбільш ефективних моделях їх чотири - по одному в кожному колесі. Живить все це кілька, а то й кілька десятків батарей. Вони швидко розганяються, швидко їздять, не забруднюють атмосферу вихлопними газами, майже безшумні.
 Але ж варто розібратися, чим автомобілі, справді, забруднюють навколишнє середовище. Для початку машину треба зробити, а у виробництві електромобіль мало чим відрізняється від звичайного, з двигуном внутрішнього згоряння, за винятком одного. Акумулятори. Основне джерело живлення електромобілів і чиє виробництво найбільш шкідливий для навколишнього середовища з усіх автозапчастин. Але ж їх ще й треба буде утилізувати, так само як і шини.
 Ну і головне питання, про яке чомусь не замислюються: де брати електроенергію для зарядки батарей електромобілів? Атомних, вітрових, гідроелектростанцій виявиться явно недостатньо, якщо все пересядуть на такі машини. Доведеться спалювати нафту в величезних кількостях, для того, щоб теплові електростанції могли забезпечити автомобілі паливом. Замкнуте коло. Навряд чи можна врятувати природу навіть електромобілями.

ПІДБІР ШИН
Ширина Профіль Диаметр
Бренд Сезон Тип
ПІДБІР ДИСКІВ
Бренд Ширина Диаметр
PCD Виліт Ступица
ПІДБІР ПО АВТО
Марка Модель Объем