Шини Київ

Склад шин.

Працюємо з 9.00 до 19.00 пн-сб

(044)227-92-07

(050)166-29-31

Чи купувати дешеві шини.

  Останні кілька років провідні світові виробники шин стали випускати на своїх дочірніх заводах дешевші моделі шин. За проведеною статистикою виявилося, що такі дешеві моделі мають високі показники продажів. Багато їх купують від безвиході, так як немає можливості купити дорогі шини, і навпаки деякі прагматичні водії вважають, що немає сенсу купувати дорогі шини, так як це витратні матеріали на автомобіль і прослужать вони однаково.
   У нас в країні вкоренилася думка, що дешеві речі не можуть бути хорошої якості, а саме недорогі покришки зроблені абияк і на них неможливо комфортно їздити.
   Отже, спробуємо розібратися які вони дешеві шини і чому. Умовно шини економії-класу можна розділити на три підкатегорії:
1) У цю категорію потрапили дочерники найвідоміших і великих шинних концернів. Наприклад: у японських Bridgestone це бренд Firestone, у французьких Michelin це сербські Tigar, Orium, Strial, а у німецького Continental це дочірні бренди Sava, Matador, Barum.
2) Ця категорія складається з брендів, які випускають шини за ліцензією будь-якого концерну на застарілі моделі. Вартість при цьому таких шин дуже низька. Це китайські торгові марки Triangle і LingLong, тайванські Maxxis і Nankang.
3) У цю категорію потрапляють практично невідомі бренди, при цьому якість таких шин дуже низька. Нізащо не рукомендуем купувати такі шини, навіть при дуже низькій ціні.
   Звичайно варто відзначити, що по їздовим характеристикам і рівнем безпеки шини дочірніх брендів будуть поступатися покришкам преміум-класу. Хоча якщо ви віддаєте перевагу спокійному стилю їзди і у вас не гоночний автомобіль, такий варіант нових бюджетних шин дійсно виправданий.
   Відзначимо, при виборі такого комплекту шин - ви економите на інші покупки, це будуть нові шини і дуже часто виходить, що за ціною б / у, і при правильній експлуатації вони прослужать вам точно також як і інші більш дорогі шини.
  У разі, якщо бюджет не дозволяє придбати шини преміум-класу рекомендуємо звернутися в інтернет-магазин Шини Київ. У продажу завжди є великий вибір шин дочірніх брендів.

ПІДБІР ШИН
Ширина Профіль Диаметр
Бренд Сезон Тип
ПІДБІР ДИСКІВ
Бренд Ширина Диаметр
PCD Виліт Ступица
ПІДБІР ПО АВТО
Марка Модель Объем