Шини Київ

Склад шин.

Працюємо з 9.00 до 19.00 пн-сб

(044)227-92-07

(050)166-29-31

"Лиса гума" - небезпека.

   Автомобільні шини є дуже важливою видатковою частиною автомобіля, яка вимагає обов'язкової зміни взимку і влітку. В період експлуатації покришки так сказати стираються. Встановлено, що мінімальна висота протектора при якій можлива експлуатація - це 1,6 мм в літній період і 4 мм в зимовий. Звичайно ж на термін служби покришки вплинуть дуже багато різних факторів: якість шин, справність автомобіля, стиль їзди, умови зберігання в міжсезоння, пробіг. Незалежно від пори року і стану дороги старі і лисі шини несуть величезний ризик для вас і вашого автомобіля. Часто автомобілісти вважають, що високий протектор необхідний тільки взимку, щоб шини вгризалися в дорожній засніжений покрив. Але безліч ризиків присутній і в літній період.
   Розглянемо основні:
- під час їзди навіть по сухому і хорошому асфальтовому покриттю на шинах зі стертим протектором НЕ буде ідеального зчеплення в плямі контакту;
- а під час переміщення в дощову погоду з великою масою води на дорожньому покритті та на лисій гумі не уникнути аквапланування. Ваш автомобіль просто ковзає на водній масі і ставати некерованим, будь-який маневр може привести до аварії.
- при їзді на зношених гумі гальмівний відстань збільшується практично в 2 рази;
- при їзді під час відлиги за кашоподібною бруду зі снігу на стертих покришках автомобіль просто ковзає і заносить, так як лиса покришка не виштовхувала всю сльота з під себе.
   У такі моменти може статися будь-яка підступна і неприємна ситуація: ДТП будь-якого характеру, падіння в кювет, занос або розворот автомашини. Крім цього в момент граничного зносу шини починається так зване розшарування протектора всередині гуми. При інтенсивному русі на такій шині на великій швидкості можливий розрив шини, що також призведе до ДТП ато і до загибелі пасажирів і водія. Якщо на шинах різний рівень зносу і в момент різкого маневру можливо навіть перекидання автомобіля.
   Серед деяких автомобілістів є думка, що хороша гума потрібна тільки не ведуть колеса, тобто на інші можна ставити і виношені лисі покришки. Але це дуже небезпечно, так як в такому наборі шини по різному поводяться, у них досить різний рівень зчеплення. Наслідками такого ставлення водіїв до автомобіля стають численні ДТП в нашому місті.
   Ми не може змусити вас не їздити на лисій гумі, але з огляду на всі фактори і наслідки звичайно ж радимо придбати можливо не найдорожчий, але новий комплект шин. Краще витратити невелику суму на покришки і бути впевненим в поведінці свого автомобіля, ніж відновлювати весь автомобіль в разі ДТП.
   Нові якісні покришки ви можете придбати в інтернет-магазині Шини Київ.

ПІДБІР ШИН
Ширина Профіль Диаметр
Бренд Сезон Тип
ПІДБІР ДИСКІВ
Бренд Ширина Диаметр
PCD Виліт Ступица
ПІДБІР ПО АВТО
Марка Модель Объем