Шини Київ

Склад шин.

Працюємо з 9.00 до 19.00 пн-сб

(044)227-92-07

(050)166-29-31

Шини від знаменитого бренду або бюджетна альтернатива?

   Шина - це єдиний продукт, який з'єднує ваш автомобіль з дорожнім покриттям, відповідно до вибору автомобільної гуми треба ставитися дуже уважно і не економити на своїй безпеці. У автомобільних покришок є таке поняття, як "глибина протектора", тобто купуючи б / у шини ви заздалегідь можете прибрати певний відсоток від своєї безпеки на дорозі.
   Багато автомобілістів при виборі гуми звертають абсолютно все своє увагу на імідж компаній і зупиняються на найбільш відомих брендах, таких як Bridgestone, Goodyear, Michelin, Continental. Але з іншого боку, придбати найпопулярніші моделі багатьом не дозволяють фінанси, з цього водії починають замислюватися про альтернативні варіанти, більш бюджетних, але не менш безпечних. Але чому ж все таки віддати свою перевагу - знаменитим брендовим шинам або дешевої альтернативної гумі?
   Візьмемо наприклад покришки марки Dunlop. З недавнього часу цей бренд "злився" з популярним Goodyear'ом і тепер вони стали абсолютно однаковими фірмами, які мають різні назви, але при цьому однакові малюнки протекторів, одного власника і одні і ті ж розробки нових покришок. Але все таки бренд Goodyear вважається явно престижніше, з цього більшість автолюбителів віддає свою перевагу саме йому.
   Найближчим часом багато відомих брендів покришок, по всьому світу почали купувати маленькі заводи невідомих шин, в скоріше переробляючи їх під себе і таким чином поширюються ще більше. Наприклад всесвітньовідомий Michelin має тільки близько 10 торгових марок шин під своєю технологією, які мають також високу якість, але набагато більш низьку ціну. У всіх знаменитих шинних брендів є більш бюджетні альтернативні варіанти, але якщо популярні бренди можуть дати точну гарантію на свою продукцію, то дешеві марки, часом можуть навіть не відповідати за свої покришки.
   У зв'язку зі світовою фінансовою кризою, початок створюватися велика кількість бюджетних компаній. Саме шини він цих компаній, за статистикою, все краще і краще продаються, не враховуючи фінансові положення країн.
   Звичайно ж будь-який автомобіліст повинен сам розуміти всі ризики, на які він йде, при покупці дешевої гуми від невідомого бренду.
   Великий вибір нових шин ви сегда можете знайти на нашому сайті інтернет-магазин Шини Київ.

ПІДБІР ШИН
Ширина Профіль Диаметр
Бренд Сезон Тип
ПІДБІР ДИСКІВ
Бренд Ширина Диаметр
PCD Виліт Ступица
ПІДБІР ПО АВТО
Марка Модель Объем