Шини Київ

Склад шин.

Працюємо з 9.00 до 19.00 пн-сб

(044)227-92-07

(050)166-29-31

Азот в шинах

  Останнім часом серед автомобілістів з'явився найбільший міф, який пов'язаний з автомобілем і колесами. Працівники станції техобслуговування запевняють власників автомобілів в тому, що необхідно закачувати в шини азот. Вони запевняють, що це принесе переваги під час руху на дороги.

 Фахівці запевняють, що азот в шинах надає такі переваги як:

 1. Імовірність того, що вибухне покришка наблизитися до нуля.
 2. Тиск в колесах буде мінімально, при різкій зміні температури повітря.
 3. Їзда буде більш м'якою.
 4. Шини і диски прослужать більше часу.
 5. Чи зменшиться природний відтік повітря.
 6. Знижується ймовірність пробуксіровкі коліс під час різкого старту.
 7. Знизиться вібрація від коліс під час поїздки.

 Ось кілька фактів того, що вас обманюють, коли говорять, що краще накачувати шини азотом:

 1. Те ​​повітря, що закачується в шини, на 80% складається з азоту, майже на 20% складається з кисню і 1% займає різні домішки.
 2. Спортивні автомобілі, які беруть участь в гонках, накачані азотом. Дійсно їх шини накачують азотом, але це зроблено не для того, щоб виконати всі ті переваги, які були описані раніше, а для того щоб запобігти горіння, так як азот не горить.
 3. Молекули азоту в кілька разів більше молекули кисню, саме тому при тривалому використанні коліс призводить до того, що кисень залишає шини, і виходить так що колеса накачані азотом абсолютно безкоштовно.

 Все частіше аферисти запевняють споживача в тому, що необхідно закачати колеса азотом, так як це вважають за краще робити водії спортивних автомобілів. Ось тільки аферисти не пояснюють, з якої причини гоночні автомобілі заправляється азотом. Справа в тому, що під час заїзду існує велика ймовірність загоряння машини, в разі якщо колеса автомобіля наповнені повітрям, він швидше схильний до займання.

 Там же аферисти стверджують, що коли колеса заправлені азотом, зчеплення з дорогою стає краще. Але це неправда, незалежно від того які хімічні і фізичні властивості містять в собі азот і кисень, шум від цього не буде менше, все буде так як раніше, різниця практично непомітна. І найпоширеніший міф, про який заявляють аферисти це те, що коли колеса заправлені азотом, все рідше відбуваються вибух покришки. Але це обман, так як вибух станеться в тому чи іншому випадку якщо покришка зношена, і маневри на дорозі необдумані.

 Всі ті міфи, які наведені вище, придумані аферистами з цілю заробити якомога більше грошей. Всі ці пояснення не мають жодного підстави. Це розраховано на тих людей, які погано розбирається в фізичні і хімічні властивості, тому необхідно назавжди запам'ятати, що заправляти шини азотом необов'язковий

ПІДБІР ШИН
Ширина Профіль Диаметр
Бренд Сезон Тип
ПІДБІР ДИСКІВ
Бренд Ширина Диаметр
PCD Виліт Ступица
ПІДБІР ПО АВТО
Марка Модель Объем