Шини Київ

Склад шин.

Працюємо з 9.00 до 19.00 пн-сб

(044)227-92-07

(050)166-29-31

Автосервіс

Автосервіси в сучасних мегаполісах легко зустріти на кожному жваво перехресті шосе. При цьому нічого наперед не відомо про кваліфікацію робітників всередині, відгуках про цю фірму. Автомайстерні рідко заводять сайти, часто розглядаються як невеликий бізнес, який не потребує ніякої реклами. Тому знайти надійний сервіс складно: суперечливі усні відгуки і чутки ні про що не говорять. У даній статті розглядаються прості дії, які допоможу оцінити якість обслуговування сервісу прямо на місці.
 Поспілкуйтеся з фахівцями
 Неважливо, яка посада у зустрівся вам співробітника - адміністратор, механік або продавець, - він повинен мати мінімальні знання про свою сфері роботи. Здатність підказати оптимальну деталь для ремонту, якісний товар, правильні відповіді на деякі технічні питання і просто грамотна мова - ознака того, що на роботу приймаються тільки знаючі люди. Також це показує, що сервіс піклується про свій імідж і навряд чи стане шахраювати або виробляти неякісний ремонт.
 попросіть сертифікати
 Цей спосіб не повністю надійний, оскільки документи можуть виявитися підробленими, зате дуже швидкий і простий. Попросіть у керівника всю супроводжуючу роботу документацію: ліцензію, сертифікати механіків. Компанія, яка не просто володіє даними видами паперів, але і тримає їх під рукою, швидше за все, солідна і юридично правильна.
 Ознайомтеся з портфоліо
Солідні СТО, що працюють «на перспективу» як правило мають свій сайт і вкладають гроші в рекламу.
  Адже набагато простіше при пошуку, наприклад, ремонту кондиціонерів в Харкові , або заміні шин в Києві просто перейти по посиланню, і відразу ознайомитися з умовами та розцінками, а не витрачати свій час і паливо на пошуки найближчого СТО. Тим більше що для ремонту кондиціонера потрібні по справжньому кваліфіковані працівники і якісне обладнання.
 Якщо підсумки роботи не були знайдені в інтернеті, попросіть відомості у адміністратора. Якийсь доказ успішного досвіду роботи у нього повинно бути: фото, нещодавно відремонтований автомобіль в гаражі, який чекає поруч клієнт, який є постійним відвідувачам. Відгуки та історія робіт сервісу покажуть, наскільки давно він на ринку ремонту і чи виправдовує витрати на свої послуги.
 Оцініть обстановку
 Нові пуфи і взагалі їх наявність, фото успішної реставрації машин, невеликий бар, зона відпочинку, чистота стійок для машин і наявність широкого спектра інструментів. Весь цей список - гарантія якості сервісного обслуговування. Дорогий заклад, яке постійно підтримує чистоту і справність свого обладнання, більш перспективна.
 висновок
 Досить легко зрозуміти, хороший сервіс чи ні. Зазвичай про це відразу говорять зовнішній вигляд закладу і мова його співробітників. Але якщо ви віддаєте перевагу глибоко копати, то спробуйте і інші методи перевірки. Упевнитися в якості зовсім не зайве.

ПІДБІР ШИН
Ширина Профіль Диаметр
Бренд Сезон Тип
ПІДБІР ДИСКІВ
Бренд Ширина Диаметр
PCD Виліт Ступица
ПІДБІР ПО АВТО
Марка Модель Объем