Шини Київ

Склад шин.

Працюємо з 9.00 до 19.00 пн-сб

(044)227-92-07

(050)166-29-31

Литі диски.

   Серед сучасних автолюбителів найбільш популярними стають легкосплавні або литі диски. Свою назву вони отримали через спосіб їх виробництва. Такі диски відливають в готові форми зі сплаву на основі алюмінію і набагато рідше з магнію. На сьогоднішній день на ринку існує маса різних таких дисків, але їх якість, тобто надійність і міцність залежать і від складу ливарної маси і від форми і від постобработки і фарбування. Тому вибираючи диски слід звернути увагу на багато чинників в порівнянні зі звичайними сталевими.
   Вагомим позитивним фактором є вага литих дисків - в порівнянні зі сталевими він на 30-40% менше. При цьому набагато менше навантаження на підвіску авто і легше керованість автомобілем. Також величезним прагненням до покупки залишається дизайн литих дисків. Автомобіль набагато красивіше і естетичніше виглядає, так як зараз існує маса різних варіантів, при цьому не потрібно покупка ковпаків, які постійно губляться, як у випадку зі сталевими дисками. Також такі диски не вимагають додаткової покраскііоні, так як не схильні до корозії, вони легше миються.
   Але всупротив всім позитивним якостям озвучимо вам принципові відмінності від сталевих дисків. Через те що в процесі виробництва литі диски прокаливают для додання їм твердості, в результаті чого такі диски стають ще й тендітними. В процесі експлуатації в результаті попадання в яму або наїзді на бордюр такі диски просто лопаються або тріскаються або може шматок диска просто відвалиться, при цьому автомобіль втрачає некерованість, що на швидкості може привести до неприємних наслідків. При сильному пошкодженні такий диск не ремонтується, а сталевий при таких пошкодженнях можуть відновити за допомогою прокатки.
Ми не відмовляємо вас від покупки литих дисків. Просто перед покупкою потрібно зважити всі за і проти. Якщо ви впевнений водій, бездоганно відчуваєте ваш автомобіль і в вашому місті хороші дороги, то використання литих дисків принесе масу плюсів.
   А ось від використання литих дисків взимку ми радимо краще утриматися. Так як реагенти, якими комунальні служби обрабативют дороги руйнівно впливають на лакофарбове покриття дисків і до весни напросто диски втратять свою привабливість, потемніють або облізуть, що потягне за собою великі витрати на реставрацію. А застосування сталевих дисків в зимовий період більш виправдано, так як через більшої ваги ваш автомобіль стане більш прохідним по бруду і сніговій каші.
   Отже вибір залишається звичайно ж за вами. Відзначимо ще, що цінова політика сталевих дисків набагато нижче ніж литих, що для багатьох залишається важливим фактором.
   Консультанти інтренет-магазину Шини Київ завжди допоможуть вам з вибором якісних дисків і шин для вашого автомобіля.

ПІДБІР ШИН
Ширина Профіль Диаметр
Бренд Сезон Тип
ПІДБІР ДИСКІВ
Бренд Ширина Диаметр
PCD Виліт Ступица
ПІДБІР ПО АВТО
Марка Модель Объем