Шини Київ

Склад шин.

Працюємо з 9.00 до 19.00 пн-сб

(044)227-92-07

(050)166-29-31

Переваги та недоліки автогуми Michelin.

   Майже половину всього ринку автомобільної гуми займає такий бренд, як Michelin. За своїми високоякісними характеристикам він може зрівнятися лише з одиницями. Більшість автомобілістів, які хоч раз пробували експлуатувати покришки даного бренду, продовжували користуватися саме ними. Виробники шин Michelin день у день намагаються покращувати всі характеристики своєї продукції. Максимальний ухил ставиться на особливості літнього та зимового сезонів.
   Самою основною характеристикою цього бренду є відмінне зчеплення з дорожнім покриттям. Цьому сприяє досить складний склад гумових сумішей, який все більше і більше прагнуть покращувати. Багатьох автомобілістів, які перший раз експлуатують дану гуму, дійсно дивує той факт, на скільки добре управляється машина на мокрому дорожньому покритті і влітку і в зимку. Саме сучасні винаходи такі, як саморегульовані ламелі, складний добре підібраний протекторний малюнок, дозволяють шинам Michelin мати відмінне зчеплення з будь-яким дорожнім покриттям. Так само виробники врахували той факт, що досить часто водії стикаються з ефектом аквапланування, з цього зробили все, щоб його уникнути.
   Насправді деякі експерименти з цією гумою показують те, що автомобіль є досить керованим навіть на відкритій кризі. У професійних гонщиків навіть виходило здійснювати безліч маневрів на слизькому покритті.
Люди, які залишають свої відгуки в інтернеті з приводу цієї гуми, стверджують, що вона має дуже хорошу зносостійкість. А це означає, що її не потрібно буде міняти буквально після 2 сезонів експлуатації. До речі, саме грамотно продумана конструкція покришки і гумова суміш дозволяють домогтися настільки довгого терміну служби шин.
   На жаль навіть такий популярний бренд, як Michelin, має свої недоліки. Багато хто стверджує, що покришки даного бренду досить гучні і при низьких температурах дуже швидко дубіють. Такі негативні відгуки цілком можуть бути пов'язаними з неправильною експлуатацією гуми.
   Так само, багато хто скаржиться на високу вартість цих шин, але з цим можна посперечатися, адже в асортименті Michelin є величезна безліч різних моделей, серед яких ви зможете вибрати відповідну саме вам. Фахівці в області автомобільної гуми вважають, що цінова політика цих шин цілком відповідає всім якісним показникам.

   Нові шини бренду Michelin ви завжди можете придбати в інтернет-магазині Шини Київ.

ПІДБІР ШИН
Ширина Профіль Диаметр
Бренд Сезон Тип
ПІДБІР ДИСКІВ
Бренд Ширина Диаметр
PCD Виліт Ступица
ПІДБІР ПО АВТО
Марка Модель Объем