Шини Київ

Склад шин.

Працюємо з 9.00 до 19.00 пн-сб

(044)227-92-07

(050)166-29-31

Інноваційна технологія ContiSeal.

   У сучасному світі шинна галузь все більше обростає дивними і такими необхідними людству інноваціями. Так як автомобільні шини є дорогим задоволенням, розробники намагаються придумати всі можливі варіанти, щоб продовжити термін експлуатації покришок.
   Отже, компанія Continental розробила спеціальну в'язко-липку речовину, яку нанесено на внутрішню поверхню шини по всій ширині протектора, тобто в його біговій частини. У разі проколу покришки цвяхом, склом або іншим гострим предметом ця маса миттєво обжимає цей предмет, так би мовити обволікає його запобігаючи таким чином втрати тиску в покришці, тобто відбувається миттєва герметизація шини. Причому навіть якщо предмет, який пошкодив шину вилетів під час руху, дана речовина також моментально затягує місце проколу. Дана технологія отримала назву ContiSeal.
   Її основні переваги:
- в момент проколу не потрібно зупинятися, щоб замінити колесо,
- навіть якщо предмет проколов покришку вилетить з неї, місце проколу затягнеться миттєво,
- затягуються місця пошкоджень до 5 мм,
- є можливість експлуатації такої покришки навіть з численними ушкодженнями,
- усі покришки з технологією ContiSeal володіють високими технічними характеристиками,
- вага шини з технологією ContiSeal практично така ж як і у звичайних шин, тому немає додаткового навантаження ні на підвіску ні на ходову вашого авто,
- не впливає на витрату палива.
   Всі шини з такою технологією мають спеціальну позначку в вигляді цвяха на боковині. На відміну від шин з технологією RunFlat ці шини набагато легші і не так згубно впливають на ходову частину і підвіску вашого автомобіля. Шини з технологією ContiSeal можливо встановлювати на будь-які автомобілі, навіть без спеціальних датчиків тиску на відміну від використання шин з RunFlat.
   Основним недоліком використання шин з технологією ContiSeal є те, що вона не працює при проколі більше 5 мм і звичайно ж не захищає шину від бічних ушкоджень, порізів і т.д.
   Наші фахівці звичайно ж рекомендують періодично відвідувати шиномонтажі, щоб перевіряти ваші шини на предмет ремонту після таких ушкоджень.
   Нові шини з високотехнологічними характеристиками провідних брендів ви можете придбати в інтернет-магазині Шини Київ.
ПІДБІР ШИН
Ширина Профіль Диаметр
Бренд Сезон Тип
ПІДБІР ДИСКІВ
Бренд Ширина Диаметр
PCD Виліт Ступица
ПІДБІР ПО АВТО
Марка Модель Объем