Шини Київ

Склад шин.

Працюємо з 9.00 до 19.00 пн-сб

(044)227-92-07

(050)166-29-31

dostavka_shin3 (1).png   Шини Nitto виробляє транснаціональна корпорація Nitto Tire America, яка є дочірнім підприємством японського концерну Toyo Tire & Rubber Co. Ltd. Шини Nitto експорту переважно на північноамериканський і канадський ринок, хоча з кожним роком знаходять все більше шанувальників у всьому світі.
  Продукція корпорації Nitto насамперед орієнтована на людей, що використовують свій автомобіль не тільки для повсякденної їзди в магазин за продуктами. Коли Ви проібретаете покришки Нітто, Ви не просто купуєте набір автошин для Вашого автомобіля. Nitto - це бренд, який говорить про Вас як про серйозного експерта автомобіля, і ці шини дохідливо демонструють, що Ви розумієте різницю між просто набором шин і чимось більш досконалим. Шини Nitto використовуються професіоналами автоспорту, пілотами позашляхових ралі, і просто перегонах на високих швидкостях. Вибираючи шини Nitto Ви завжди можете розраховувати на максимальну безпеку, комфорт і бездоганну керованість Вашого автомобіля, незалежно від його класса. Вибрати і купити шини Nitto Ви легко можете в магазині "шини Київ"
  Дані автошини виготовлені спеціально для екстремального типу водіння в складних погодних умовах з використанням високих технологій, тим більше термін служби протектора шини Nitto не має аналогів.

літні автошини Nitto NT 650

літні автошини Nitto NT 650
185/60 R14 82H Nitto Touring NT650
Ціна: 1101 грн.
ПІДБІР ШИН
Ширина Профіль Диаметр
Бренд Сезон Тип
ПІДБІР ДИСКІВ
Бренд Ширина Диаметр
PCD Виліт Ступица
ПІДБІР ПО АВТО
Марка Модель Объем