Шини Київ

Склад шин.

Працюємо з 9.00 до 19.00 пн-сб

(044)227-92-07

(050)166-29-31

dostavka_shin3 (1).png

  Шинна компанія Lassa була заснована в 1974 році турецьким концерном Sabanci Group, початок виробництва - у 1978 році. У 1988 році була поглинена японською корпорацією Bridgestone. Це сприяло збільшенню потужності та розширення асортименту продукції. Надійність торгової марки Lassa підтверджена сучасним високотехнологічним устаткуванням, величезними ресурсами і багатомільйонними інвестиціями.

  На сьогоднішній день Lassa - шостий за величиною шинний виробник Європи, якому належить один з курупнейшіх шинних заводів в світі. Асортимент широкий: стандартні шини для легкових автомобілів, високошвидкісні літні шини для легкових автомобілів, шини SUV, комерційні автошини (вантажні, автобусні, сільськогосподарські).

  Постійний розвиток, розробка нових продуктів, сприяє розвитку позитивного іміджу. Розвинена дилерська мережа реалізує шини Lassaв в більш ніж 30 країнах, переважно в Європі. Власний науково-дослідний центр в поєднанні з новітніми комп'ютерними технологіями дозволяє підтримувати якість випущених шин, у відповідності зі суворими світовими стандартами. Купити шини Lassa У Києві за самою привабливою ціною, Ви можете в інтернет - магазині шини Київ.


зимові автошини Lassa Snoways Era

зимові автошини Lassa Snoways Era
225/60 R16 98H Lassa Snoways Era
Ціна: 2301 грн.
ПІДБІР ШИН
Ширина Профіль Диаметр
Бренд Сезон Тип
ПІДБІР ДИСКІВ
Бренд Ширина Диаметр
PCD Виліт Ступица
ПІДБІР ПО АВТО
Марка Модель Объем