Шини Київ

Склад шин.

Працюємо з 9.00 до 19.00 пн-сб

(044)227-92-07

(050)166-29-31

dostavka_shin3 (1).png

  Безліч геніальних винаходів конструкторів Dunlop, по - праву вважаються революційними в сфері шинних технологій. Перша гумова камера була винайдена і проведена Дж.Б.Данлопом, за своєю суттю винахід було схоже на камеру футбольного м'яча. Їм же була запатентована технологія розділення протектора автошини, внаслідок чого значно покращився зчеплення, і зросла зносостійкість. Команда Данлоп, а зокрема інженер Вудс, дали життя камері для Пневмошини. Така розробка, як водовідштовхувальна гумова суміш теж належить Dunlop і використовується у виробництві шин, до цього дня, застосування цієї технології дозволило нешиповані шинам мати характеристики зчеплення, що перевищують шиповані покришки. Саме завдяки цій розробці, зимові шини лінійки SJ і Graspic дуже популярні в усьому світі. Прагнення Dunlop до постійного розвитку дозволили створити прообраз RunFlat ще в 70-х роках, проте тоді цієї технології, під назвою Denovo не приділили достатньої уваги. Купити шини Dunlop в Києві з доставкою, Ви легко можете в магазині "шини Київ"

  В кінці 90-х цю технологію відродили, і шини з системою RunFlat стали постачатися провідним авто виробникам.
На сьогоднішній день шини Dunlop виробляють в 10 країнах по всьому світу, і корпорація Dunlop займає заслужене п'яте місце серед шинних гігантів, будучи ексклюзивним постачальником таких компаній, як: Toyota, Honda, General Motors, Mitsubishi, Mersedes-Benz, BMW, Opel, Audi , а також Fiat, Renault і Peugeot.

  Бездоганна якість, сильна технічна база та блискучі перемоги на світових авто чемпіонатах, дозволяє Dunlop залишатися лідером в шинному світі. Злиття компанії з Goodyear Tire & Rubber Company дозволило збільшити обсяги виробництва і свою частку на світовому шинному ринку. У корпорацію Goodyear Tire & Rubber Company також входять такі марки, як: GoodYear, Sava, Fulda та Debica.


літні автошини Dunlop DZ102

літні автошини Dunlop DZ102
245/45 R17 95W Dunlop DZ102
Ціна: 2589 грн.
літні автошини Dunlop DZ102
275/35 R18 95W Dunlop Direzza DZ102
Ціна: 3174 грн.
ПІДБІР ШИН
Ширина Профіль Диаметр
Бренд Сезон Тип
ПІДБІР ДИСКІВ
Бренд Ширина Диаметр
PCD Виліт Ступица
ПІДБІР ПО АВТО
Марка Модель Объем