Шини Київ

Склад шин.

Працюємо з 9.00 до 19.00 пн-сб

(044)227-92-07

(050)166-29-31

dostavka_shin3 (1).png   Історія американської компанії BFGoodrich, бере свій початок у далекому 1910году. Свое назву компанія отримала на честь геніального інженера американської автопромисловості - Бенджаміна Франкліна Гудріча. Іменно Гудріч творець перших шини в США. Він і став засновником кампанії BFGoodrich в 1870 році, в Огайо. 
  Компанія BFGoodrich робила шини для першого в США продаваного автомобіля «Winton». Цей крок вивів марку в лідери шинної промисловості Америки. Ця дата вважається початком багаторічної історії бренду BFGoodrich.
  Починаючи з 1986 року компанія BFGoodrich стає підрозділом компанії Uniroyal а після злиття Uniroyal та Michelin в 1990 році - є повноправним підрозділом Michelin. Придбати шини BFGoodrich в Києві, можна в інтернет-магазині "Шини Київ"
  Одна з самих восстребованих спеціалізацій компанії-це виробництво шин для екстремальних умов.
  Асортимент шин BFGoodrich включає автошини бізнес-класу для щоденної експлуатації, спорт і тюнінг автошини для легкових автомобілів і джіпов.Особой популярністю користуються шини для позашляховиків класу M / T з агресивним дизайном протектора, призначені для по бездоріжжю.
  Літні автошини BFGoodrich і зимові автошини BFGoodrich - є представниками народних товаров. Іх відрізняє висока якість і хороші характеристики і ресурс експлуатації. BFGoodrich завжди відрізняли адекватні ціни при постійно чудовому качестве. Внедорожние моделі покришок BFGoodrich у двохтисячному році викликали справжній фурор, зайняли лідируючі позиції в порівняльних тестах шин.

літні автошини BF GOODRICH ADVANTAGE T/A

літні автошини BF GOODRICH ADVANTAGE T/A
215/50 R17 95V BFGoodrich Advantage T/A XL
Ціна: 1924 грн.
ПІДБІР ШИН
Ширина Профіль Диаметр
Бренд Сезон Тип
ПІДБІР ДИСКІВ
Бренд Ширина Диаметр
PCD Виліт Ступица
ПІДБІР ПО АВТО
Марка Модель Объем