Шини Київ

Склад шин.

Працюємо з 9.00 до 19.00 пн-сб

(044)227-92-07

(050)166-29-31

Дизайн протектора.

   При виборі нового комплекту гуми на свій автомобіль, водії звертають увагу на величезну кількість різних факторів, одним з них є протекторний малюнок. Насправді від нього залежить не тільки відмінна керованість, але і високий відсоток безпеки автомобіліста.
   У зв'язку з великою кількістю різних дорожніх покриттів, протекторні малюнки діляться на різні види. Ви повинні вибирати підходящу вам гуму, зосереджуючи увагу саме на типах доріг, на яких ви переважно їздите. Загалом, існують всього 4 типи на які діляться покришки, з вигляду протекторного малюнка:
1) спрямовані;
2) ненаправлення;
3) симетричні;
4) асиметричні.
   Основні характеристики покришок з направленим симетричним потекторним малюнком це, то що їх обов'язково треба встановлювати на автомобіль з огляду на напрямок їх обертання, вони відмінно підійдуть для експлуатації в дощову погоду, завдяки своєму доброму аквапланування. На сухому асфальті вони мають прекрасну стійкість і керованість, що дозволяє часто їх побачити на спортивних машинах.
   Шини з ненаправленим симетричним малюнком протектора забезпечують низький рівень шуму і максимально комфортне керування автомобілем. Якщо ви звикли до спокійної, розмірної їзді, то така гума саме для вас. Їх досить часто можливо замінити в заводській комплектації деяких автомобільних марок, тому що вони мають дуже приємні ціни. Так само, купуючи такі шини, ви маєте можливо їх ставити на будь-яку сторону авто.
   Автомобільні покришки, що мають спрямований асиметричний протекторний малюнок досить вибагливі, адже потрібно уважно стежити за їх установкою. Вони мають спеціальний напрям руху, при обліку якого і потрібно їх встановлювати. Якщо покришки уставновлено неправильно, ви піддаєтеся величезному ризику на дорозі.
   Основною характеристикою гуми з ненаправленим асиметричним протекторним малюнок є те, що вони мають зовнішню (outer) і внутрішню (inner) сторони. Саме відповідно до цієї особливістю їх потрібно ставити на автомобіль. Так само, такий тип гуми дуже люблять власники спортивних машин, адже шини насправді дуже стійкі і відмінно регульовані.
   Вибираючи автомобільну гуму ви повинні добре продумати, який же вид протектора краще підійде саме для вас. Адже протектор - це та частина яка мати безпосередній контакт з дорожнім полотном. Від нього залежить велика частина вашої безпеки при їзді.

   Нову гуму з сучасним протекторм вы можете придбати в інтернет-магазині Шини Київ.

ПІДБІР ШИН
Ширина Профіль Диаметр
Бренд Сезон Тип
ПІДБІР ДИСКІВ
Бренд Ширина Диаметр
PCD Виліт Ступица
ПІДБІР ПО АВТО
Марка Модель Объем